Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez milyen rúzs? Hogy tudom...

Ez milyen rúzs? Hogy tudom elkészíteni?

Figyelt kérdés

Sokszor látom mostanában hogy a csajokon ilyen nagyon világos rúzs van:

[link]

Hogy tudom megcsinálni, hogy nekem is ilyen legyen? Világos bőröm van, de a számra akármit kenek, mindig inkább sötétebb lesz, nem ilyen világos :( Ha alapozót teszek rá, az meg egy idő után lemállik és csúnya :(

Ha valaki tudja a módját, kérem ossza meg velem! :)



2013. ápr. 10. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszát adom, nagyon undorítóan tud ez kinézni. Egyébként, ha márkát akarsz, nézz be egy MAC üzletbe, de találsz világos rúzsokat drogériákban is. Kérd az eladó segítségét.
2013. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ennek köze nincs a tipikus korrektor szájhoz.

Én ezt úgy szoktam csinálni, ha éppen nincs hasonló színű rúzsom, hogy nagyon halvány rózsaszín ajakbalzsamot rakok a számra és arra egy kevés alapozót, de tényleg csak annyit, hogy nude színe legyen.

2013. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
korrektor, világos rúzs, púder, világos rúzs. felesleg mindig szépen leitatva. így elég tartós lesz, ha vékony réteben van fent, felesleget szépen leszeded, nem málik
2013. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen világos rúzst tudsz venni a DM-ben. Körülbelül 400 Ft. :)
2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na csak tudnám mi nem volt hasznos a válaszomban.....
2013. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!