Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen marka a Rose Nails?

Milyen marka a Rose Nails?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni ilyen korormlakkot de ha veszek akkor minimum 10 darabot. Nagyon olcson lattam, csak sajnos 1 evben csak 1x vagy 2x jutok el a boltba :(

Elore is koszi



2013. ápr. 15. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, a lakkjaim kb harmada rose nail. (kb 100 lakkom van). nagyon szép színei vannak, többnyire jó a fedése, és 99%-ban nem csalódok a színében, mert olyan, mint ahogy az üvegben is látod.

Tartósságra ugyanaz, mint bármelyik másik 500-600 Ft kategóriájú lakk (pl moyra, essence).

én csak ajánlani tudom!

2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is beváltak, kivéve a 110-est (alján van ez a szám).

Ez egy piros színű és ilyen apró csillámos, amit nagyon nehéz lemosni. Nem is ez vele a legfőbb gond, hanem az, hogy pillanatok alatt elkezd lepattogni, hiába viszek fel rá átlátszót is, többféleképpen próbáltam, de pattogós. Több ilyen apró csillámost nem vettem.

Ja és még annyit: a 101-es, ami ilyen gyöngyház pasztell, nagyon szép az üvegben, de 2 rétegben felkenve is elég átlátszó.

Én már csak Rose Nail lakkokat veszek :)

2013. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :D Akkor bevásárolok :D
2013. ápr. 15. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek, bár elenyészve jelenik meg a gyűjteményemben, régebben nem voltak ilyen jók a Rose Nail lakkok, mint az újabbak. Most már kezdek rászokni(visszaszokni) én is:).
2013. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lakkom volt eddig, egy sötétkék, de nem szerettem. Az nagyon jó volt, hogy egy rétegben is maximális volt a fedés, gyorsan is száradt. Viszont nagyon hamar lekopott, 1-2 nap után jött le, meg amikor mostam le, az egész kezem kék lett, és nem jött le a bőrömről. Szóval a sötétkéket nem ajánlom. :)
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja és csekkold a kupakokat. Nekem már volt 2 olyanom, amiknek rossz volt a menete.

Utolsó, én a sima sötétebb pirossal voltam így :)

2. voltam

2013. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat :)
2013. ápr. 16. 08:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most vettem 2 db ilyen pici 6 ml-es kiszerelésűt. Egyik pezsgős-bronzos színű, másik sötétbordó csillámos. Hát még nem tudok nyilatkozni, színre szépek, papíron kipróbáltam,jól fedtek. :D
2013. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó márka, tényleg szép színei vannak. Viszont én egyszer vettem egy 6 ml-es pirosat, ami 2 napnál nem bírta tovább, lejött a körmömről. :(
2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nude színűt szeretnék. Azt nem tudjátok mennyire látszódik egy rétegben? Vagy mennyi kell belőle?
2013. ápr. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!