Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyek, Nektek is hamar...

Hölgyek, Nektek is hamar lejön az Avonos szempillafesték?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy a szemceruza kenődik el, azért lesz egy- egy sötét folt mind két szemem alatt. Aztán egyszer kipróbáltam, hogy nem teszek fel szemceruzát, csak spirált, s lehet látni a szemem alatt ilyen festék darabkákat. Mit tudnék ellene tenni? Vagy váltsak szempillaspirált? Milyet ajánlanátok?

2013. máj. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyiket használod? Én a supershockot és szemfestéklemosóval is alig tudom este lemosni.
2013. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg a Super Curl-t. Volt már Super Shock-om is, de az is ilyen volt.
2013. máj. 4. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem SuperShock Max volt, az is ilyen volt. Azóta nem veszek Avonosat. Nagyon hamar be is száradnak. Azoknál már csak az Essence rosszabb, mindig pereg le. Múltkor a tesómat is megláttam, mintha behúztak volna neki, a szemei alatt tiszta fekete volt. Kifaggattam milyen spirálja van, hát naná, hogy Essence. Nekem is volt ugyanolyan, 2 használat után repült a kukába.

Max Factor spirálok nagyon jók, tudom ajánlani őket (most a Rossmannban akciósak lesznek, 1999 Ft darabja, máskor meg vagy 4500). Van egy közel 2 éves Max Factor False Lash Effect Fusion spirálom, az ég világon semmi baja sincs, pedig rengeteget használtam. Nem száradt be, nem potyog, most kezd csak kifogyni. 13,1 ml van benne, a többi spirálban általában 8-9, szóval azért is megéri. Ha még olcsóbbat keresel, akkor a sárga Lovely is jó.

2013. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Akkor lehet megéri megvenni Max Factor-osat, főleg, hogy ha egy évig is kitart akár. De lehet kipróbálom a Lovely-sat is, ha nagyon olcsó. :)
2013. máj. 4. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 5 avonos spirálom van(irresistibly sexy,infinitize,supershock,supercurlacious,mistake proof)de egyik sem jön le mindegyiket bombával kell lerobbantani este még a legnagyobb melegben is.
2013. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes :) Akkor lehet én pislogok sokszor, vagy nem tudom :) Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 6. 07:11
 7/8 anonim válasza:
Nekem is csak a spiráltól lesz fekete a szemem alatt de megérem lemosni. :/
2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem negy avon szempillaspiralom van, ebbol kettot hasznalok, supers. es a supers. Maxot. Vannak akik egy tobb szepillaspiarral csinalnak szep szempillat, en is ezek koze tartozok. Altalaba hatmat hasznalok, es igy dramaibb hatast erek el vele.Fent emlitett kettot, plusz egy nagyobb markaet(nem max faktor de nem jut eszembe a neve..) ami hosszit. Alltalaba 3 reteget viszek fel, mert nagyon szeretem ha a szempillaim dramai hatast keltenek. Sokszor veszem eszre en is hogy lepotyog, vagy ilyen folt lesz a szemem alatt. Mondjuk ez lehet attol hogy sokat teszek ra, mert tapasztaalt alapjan minel tobb volt rajta, annal jobban potyogott. Viszont, sokszor azon kapom magam, hogy a meleg miatt, vagy mert beteg vagyok, vagy csak mert viszket, vakarom a szemem, es elfelejtem hogy ki van festve. Na ezzel a modszerrel igazan keletkeznek monoklijaim.. Nem fogom a szempillaspiralra, mert van amikor abszolut nem kenodik el, nem tudom, en mar elhasznalom ezeket..:)
2013. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!