Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy parfüm mikor...

B-Gitta kérdése:

Szerintetek egy parfüm mikor tartsa tovább az illatát, ha ruhára, vagy ha bőrre fújjuk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag akkor tartJa legtovább, ha a csuklódra fújod. Én oda is, és a ruhámra is szoktam, de amúgy nagyrészt parfümfüggő. Egy jó minőségű EDP mindenhol sokáig tart.
2013. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2013. máj. 9. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
én is csuklóra fújom, ott tartósabb.
2013. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsa?
2013. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarcsa. :D
2013. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Molnár Ádám01 ***** válasza:
65%
Sziaszia! Tartossag szempontjabol a meleg borre fujas a legjobb. Ez azt jelenti, hogy peldaul zuhanyzas utan fujod be! Ami a minoseget illeti, abszolut mervado a tartossagban. A kategoriakhoz csak annyit teszek hozza, hogy Magyarorszagon valoban az EDP szokott lenni a legjobb ami kaphato. Ez EDPhez kepest a Parfum (legjobb) az olyan mint egy kvantumugras. (Dupla tartossag, ami 24 orat jelent. Minimum.) Nagyon keves helyen beszerezheto, ha gondolod irj privatban en tudok benne segiteni. A.
2013. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. máj. 12. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerepestartsán!
2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!