Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúknak melyik tetszik...

A fiúknak melyik tetszik jobban? Ha van 1 kis smink a lányon (szemceruza, szempillaspirál) vagy ha semmi sincs?

Figyelt kérdés
szépség,fiú,tetszik,lány,smink,természetes,szempillaspirál,szemceruza
2013. máj. 10. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
A természetes szépségnél nincsen szebb!!!Utálom a sminkes csajokat f/32
2013. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis azt fogják írni, hogy utálják a sminket. Pedig nem születhet mindenki természetes szépségnek. :) Úgyhogy egy kevés smink szerintem nem probléma. Hétköznapokra valami szolid, elfedni a bőrhibákat, szem alatti karikákat. Picit üdévé tenni az arcot. Nem a full fekete sminkre gondolok, az szerintem is túlzás bulin kívül.
2013. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A pasik azt mondják majd, hogy smink nélkül, mivel fogalmuk sincs róla, hogy mikor van kisminkelve egy nő... ők max akkor látják a sminket ha virít és el van túlozva, nyilván az nem tetszik nekik. De a szemcerka, spirál az sokat dob bármelyik nőn és természetes is marad.
2013. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a nőkön a szemceruzázást. (Remélem így hívják.)
2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Totál egyetértek a 3. válaszolóval. A legtöbb pasi (tisztelet a kivételnek) nem tudja, hogy van-e smink egy nőn. A szolid sminkre simán azt hiszik, hogy semmi sincs rajta. Persze a durvább pirosító, szemhéjpúder, rúzs, szájfény, stb. feltűnik, de egy kis korrektor, szempillaspirál nem hiszem.
2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
bocsi a kis offért, de én is egyetértek a 3as válaszolóval. Voltam már olyan férfival aki azt sem vette észre ha fekete tussal volt kihúzva a szemem. Kb. " van rajtad smink? mi?" azt hittem ez egyedi :D
2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például a barátom azt is szereti, ha nincs rajtam semmi smink, és azt is, ha tussal felül kivan húzva, mert szerinte jól áll nekem a "cicaszem" :))
2013. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rafight válasza:
Hihetetlen, hogy ennyi szánalmas kislány beír ide. A férfiak véleményét kérdezték, erre beír mindenféle jött-ment, önmagát nőnek érző, hogy a férfiak azt sem tudják mikor sminkelnek. Nagyon jól tudjuk, csak nem akarjuk megbántani őket, és néha jó elhitetni velük a saját érdekünkben.
2019. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!