Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes százforintos boltban...

RandomgirlLOL kérdése:

Érdemes százforintos boltban vásárolni szájfényt, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon szép színek vannak 300 forintért, így eléggé megtetszettek, mert a mostani kedvenc szájfényem szőrén-szálán eltűnt.

Érdemes lenne megvennem? Valamint még a körömlakkok is érdekelnek, csak ezeket a kínaiban láttam.

Szerintetek megvegyem, vagy válasszak egy rendes márka szájfényeiből?


2013. máj. 15. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
* Úgy értem a kínais körömlakkokat, hogy azokat is érdemes lenne megvennem, vagy nem?
2013. máj. 15. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A százforintosban árult sminkcuccok is kínaiak, pl. a Lora márka. Ennek a lakkjai jók, viszont én sosem vennék ilyen sminkcuccot, mert sok helyen hallottam (tévéből, olvastam, stb.), hogy Ázsiában rengeteg olyan szert használnak a kozmetikumokba, amiket máshol már rég betiltottak, mert bizonyítottan károsak. Szájfényből én az Essence-et szeretem, európai gyártmány, viszonylag megbízhatók az összetevők. Nekem megéri inkább azt a 600-700 Ft-ot ez.

Kínaiban egyszer vettem körömlakkot, de használhatatlan volt, egyszerűen nem száradt meg 2 óra alatt egy vékony réteg, úgyhogy dobtam a kukába. Abból is inkább megveszem az olcsó drogériást, Lovelyt, Essence-t, NYC-t.

2013. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó a minőség. Meg kell próbálni. Körömlakkból pl. sikerült irtó gagyit is kifognom, de olyat is, amelyik az összes drogériásnál jobban bírta a körmömön, és egy rétegben is teljes fedése volt a színének.

Az ajakcuccokkal az Aden kivételével nekem személy szerint nem volt szerencsém.

2013. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül Essence-es szájfényt vettem (mindig ezt veszem), csak úgy megtetszett a 100 forintos bolti... :D

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként én kínaiban nemrég vettem egy körömlakkot, meg is lepődtem, milyen jó. :D

2013. máj. 17. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az igazi, minőségi széjfény nem ennyibe kerül. Ha 300.- -ért veszel szörnyű belegondolni mit kensz magadra:S én inkább drágábban veszem, de tudom mi van benne. Amit én használok, az természetes összetevőkből áll, virágszirmokból nyerik ki ezeket a csodálatos színeket és tartós, gyönyörű hatást kelt. és tudom, hogy nem káros, amit magamra kenek.


nyugodtan írjatok üzenetet ezzel kapcsolatban, akinek szimpi, vagy akinek kérdése van.

2013. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!