Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki tudja 13. ik/3. ik kerületb...

Ki tudja 13. ik/3. ik kerületben hol lehet kapni SOLITENIT alapozót?!

Figyelt kérdés
Régebben rossman-ban/dm-ben lehetett kapni, ám egy ideje eltűnt. Viszont én nagyon szeretem, mert feltölti az arcot! De nem tudom hogy az említett kerületekben hol lehet kapni, boltban, valami kis vegyesben, bárhol!? A netről lehetne rendelni, de az sokkal drágább... HELP!!!

#internet #smink #arc #kollagén #XIII. kerület #ráncfeltöltés #alapozo #Solitenit #kollagénes alapozó #3.ik kerület
2013. máj. 21. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

13 = tizenhárom

13 + . = tizenharmadik

13. ik = tizenharmadikik

Bocsi, hogy offoltam, de mások is falra másznak ettől.

2013. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a helyesíráson kellene elidőzni, ha már volt intelligenciád válaszra méltatni a kérdésem, nem a nyelvtanilag helytelen elhelyezett, leírt pontokon kellene kiakadj! KÖSZI HOGY ismét tanulhattam valamit ma! Esetleg ha arra is választ adtál volna, amit kérdeztem, tökéletesen végződött volna a napom! :P (u.i.: nyugodtan javítsd ki ezt a hozzászólást is...)
2013. máj. 21. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért vagy így felháborodva kérdező. Ez nem csak egy szimpla helyesírási tudatlanság vagy elütés, hanem olyan magas szintű ostobaságra vall, hogy nehéz szó nélkül elmenni mellette. Ráadásként mindezt kétszer egymás után. Nem kis teljesítmény! De persze hisztizz csak ezen is nyugodtan, ahelyett, hogy felfogd a lényegét. Egyébként a kérdésedhez nehéz érdemben hozzászólni, lévén gőzünk nincs arról melyik településről beszélsz. Elég sok városban van 3. és 13. kerület.
2013. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad "3omas", reménytelen... "1gyes" voltam.
2013. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felénk ilyen kis illatszer boltokban, kisebb drogériákban kaphatók. Nézz körül ilyen helyeken. Vagy a saját webshopjában megrendeled és elmész érte személyesen, akkor nincs postaköltség.
2013. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!