Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » EBay-en rendeltem március...

EBay-en rendeltem március elején egy táskát. Kell aggódnom, hogy még nem jött meg vagy tényleg ilyen sok időbe telik míg megérkezik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
3-4 hét alatt eddig minden megérkezett nekem. Van nyomkövetési száma a csomagnak?
2013. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt, amire 2 hónapot kellett várnom, de szerencsére ez nem gyakori..
2013. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát meg szokták adni, h kb. mennyi idő a shipping.

Én kisebb vackokat szoktam Ázsiából rendelni, eddig megérkeztek 20-30 nap alatt, ennyit is írnak.

Március eleje azért már másfél hónap. Ilyenkor írni kell az eladónak, hogy még nem kaptad meg, és akkor tisztázzátok.

Ha pedig kaptál nyomkövetési számot, akkor ugye tudod követni. :)

2013. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna ehhez nincs nyomkövetési szám...30-35 munkanap a héten telik le kb....eddig nekem is az apróságok mindig ideértek,csak hallottam olyanról is hogy a táskákat a vámon kicsit megváratják,aztán lehet ezért
2013. máj. 22. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy vamkezelnek valamit, vagy nem.

nem szoktak varatni... gondolod vagy egy nagy raktar, ahova behordjak a csomagokat es masfel 7ig ulnek rajta, hogy a neppel kicsesszenek?

Ha vamkezelik (mert x osszeg feletti az ara) akkor kapsz egy levelet, hogy fizess, ha fizettel, akkor a postas kezbesiti a csomagot.

Ha nem vamkezelik, akkor a postas hozza a cuccot.

Addig kell varni, ami a termek leirasanal szerepelt. Ha 35 nap, akkor a 36. napon irsz egy emailt az eladonak, hogy hello, hol a cucc? Adsz neki 24 orat hogy valaszoljon. Ha nem reagal, akkor nyitsz egy "claim" ugyet az eBay-el es hagyod hogy ok intezkejenek. Ha nem tudjak elerni az eladot x napig, akkor neked visszaadjak a teljes osszeget. Ennyi...

2013. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) 2000 huf se volt a táska úgyhogy nem hiszem hogy ott lenne,mindenesetre írtam emailt
2013. máj. 24. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!