Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a tökéletes alapozó titka?

Mi a tökéletes alapozó titka?

Figyelt kérdés
Már 1000 félét próbáétam, de soha nem találom meg a megfelelőt.mennyivel kell világosabb vagy sötétebbet venni mint a bőrőm....a púder vagy a folákony alapozók az igaziak....melyek a legjobb márkák...mivel kell felvinni...segítsetek!!!!
2008. jún. 18. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A folyékony alapozók azért nagyon jók, mert könnyű egyenletesen felvinni, és szinte észrevehetetlen. Majdnem tökéletes bőrt ad. Nedves szivaccsal kell felvinni, hajtőnél és a nyaknál szépen eldolgozni. A kőpúder és a porpúder inkább mattításra való, pl. fotózáshoz, hogy nem legyen zsíros hatású az arc, de ezek tömítik a pólusokat, tehát felesleges használni. A színt neked kell eltalálnod, nem olyan nehéz az. Sötétebbet nem érdemes venni, mert csúnya, mikor barna az arcod, és a nyakad fehér. Nagyon jók a Loreal alapozói, a Maxfaktoré is. 2500Ft-tól egész jót lehet venni, olcsóbbakat nem érdemes magadra kenni.
2008. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hab állagúakat keresdt. Alig kell eldolgozni és rögtön úgy simul az arcra mint egy második bőr. Éna folyékonnyal mindig sokat kínlódtam, mert csíkos maradtam. Ez bevált. Max Factornak van.A csuklód belső felére kend. Ha ott egyezik az árnyalat, akkor az arcodra is jó lesz.
2008. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. jún. 18. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Malu Wilz Camouflage(kamuflázs) "krémét" kevessen ismerik, hisz csak kozmetikusoknál lehet kapni és csak ők használják. 3000ft, de akár egy évre is elegendő. Ez a világ legjobb dolga:D:D kérdezgess vagy nézz utánna érdemes!:)
2008. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Malu Wilz tényleg nagyon jó, én is használom a cuccait, és nem is a legdrágábbak, de messze a legjobbak. Loreal és társai, erősen felül vannak árazva.
2008. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!