Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb folyékony...

Melyik a legjobb folyékony alapozó és korrektor külön-külön 1500ft-ig?

Figyelt kérdés
Kombinált bőröm van némi bőrhibával(mitesszer, pattanás). 15/l
2013. máj. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Korrektor egyértelmű catrice camouflage. Krémmánián keress rá,minden bőrhibát elrejt mint egy photoshop:) És csak 900 ft.

Alapozóból én maybelline affinitone-t ajánlanám csak az a gond 1900 ft ha ennyit még rá tudsz költeni. De sokáig elég,púderes hatása van,és szépen rejti a bőrhibákat,gazdag színválasztékkal.

2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapozót sajnos nem tudok mondani olcsót, nekem a Max Factor vált be, de az más árkategória. Korrektorból én az Essence stiftet szeretem, tényleg olcsó (650 vagy 750 Ft), és elég tartós.
2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Miss Sporty stiftes korrektor van, pattanásokat tökéletesen elfedi.

Alapozóból nem tudok ennyire olcsón jót. Mindenfélét próbáltam már, de az olcsók nagyon rosszak vagy épp semmit nem fednek, több pattanást okoznak. Inkább gyűjts még egy jobb fajtára. Pl Bourjois, Astor...

2013. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!