Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Légyszi leírnátok h az orr...

Légyszi leírnátok h az orr piercing kb. mennyibe kerül, mennyi 1 piercing ha külön veszek (régit lecserélni)?

Figyelt kérdés
És tudom hülye kérdés de a vége milyen? nem szúr? és hogy tudsz orrot fújni ha pl. megfázol? ha majd teljesen begyógyul, akkor ugyanúgy "viselkedik" majd mint a fülbevaló? h ha sulira kiszedem akk nem forr be,...?
2013. máj. 28. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még nincs lyuk az orrodba és nem szeretnéd, hogy komplikációk legyenek (fémallergia miatt) akkor érdemes aranyat, orvosifémet vagy titániumot venni. Ezek drágábbak, mint egy bizsu, 1000 forint körül már lehet venni.

Ha később akarod kicserélni, mikor már begyógyult a seb akkor nyugodtan vehetsz bizsut is. Szerintem 400-500ért, de lehet olcsóbban is találsz ilyeneket.

Ha elmész egy helyre szúratni akkor ékszerrel együtt kb 4000-5000 Ft az egész.

Ha ilyen pötyit szeretnél akkor vagy egy gömb van a végén vagy egy kicsit hajlított a vége. De egyik sem szúr, így vannak kitalálva.

[link]

[link]

Az elején semmiképp nem szabad kivenni. Utána kiveheted ha akarod, de hogy mennyi idő alatt forrhat be azt nem tudom.

2013. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi:))
2013. máj. 29. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 4 éve megvan már, de nem merném egész napra kivenni, mert volt, hogy egy fél nap alatt éreztem amikor visszatettem, hogy elkezdett szűkülni a juk. Bár nekem vastagabb karika van benne, nem olyan vékony, mint a pálcáos, amit az első válaszoló linkelt. Bár lehet, van abból is méret, azokat sosem próbáltam.

Nekem ingyen lett szúrva, és apacsba vettem hozzá pálcás vékony pc-ket 200/db-ért. Csak azoknak egyenes volt a pálcája, és nekem kellett meghajlítani a végé belül, hogy ne essen ki.

De smán rakhatsz bele talpas pc-t is, vannak olyan orrpc-k amiknek golyó van a belső felén, így befelé nehezebben megy kicsit, de nem esik ki, rakhatsz bele patkót, karikát stb. Ha teljesen begyógyul, ami elég haamr bekövetkezik, akkor abszolút nem veszed észre már h ott vn. Nem fáj, nem zavar.

Nekem tüske végű patkó ban benne most, ezért télen legalább egyszer sikerül egy kisebb gyulladás, mert ha megfázok és fújom az orrom, akkor a felső tüske néha belenyomódik az orromba, vagy picit megvágja, de nem vészes. A sima kicsi pc-kel ilyen gond abszolút nincs.

2013. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!