Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pc Szúrás?! 8mm-s talpas...

Getsun kérdése:

Pc Szúrás?! 8mm-s talpas kezdésnek megfelel? Nem lesz vele gond ha bedagad akkor se?

Figyelt kérdés

#PC #LIP pc
2013. máj. 29. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bal alsó ajakba lenne (asszem Lip pcnek csúfolják!:D)
2013. máj. 29. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:

8mm-s szár kicsi lesz szerintem. nekem anno 12mm hosszú kellett.

inkább legyen nagyon az elején, minthogy két hónap múlva úgy kelljen kivágni a szádból az ékszert, mert túlnőtte a szövet.

2013. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Patkó került bele, alig alig dagadt meg eddig... most egy fél órája egy picit jobban megduzzadt, de kajáltam, aztán kamillával öblögettem, Betadinnal leecseteltem, meg bepantheneztem. ennyi elég lesz? vagy még valami mással is tudnám ápolni?:) tudsz adni 1-2 tippet, hogy mivel tudnám elősegíteni a gyógyulást?:D
2013. máj. 30. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

nos, én azt hittem, hogy egyenes szárú, talpas ékszer kerül a szádba, mert oldalra a 8mm karika az jó.

amit leírtál, hogy hogy kezeled teljesen megfelelő, azt nem írom le külön, hogy mozgasd, mert mivel "új" dolog akarva akaratlanul csavargatni fogod :)

az első 2hétben gennyes váladék felléphet, de nem kell attól megijedni, mint ahogy az esetleges fellépő gyulladástól sem, mert ezek csak válaszreakciója a testnek. ha napi egyszer lekezeled Betadinnel bőven elég neki. 4-6hét múlva teljesen begyógyul, általában ezeknek a piercingeknek a gyógyulásakor nem szokott gond lenni. :)

2013. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:DDD
2013. máj. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!