Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Muszáj béz gélt raknom a gél...

Muszáj béz gélt raknom a gél lakk alá?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha megcsinálom a műköröm előkészítő dolgokat ugyanúgy (zsírelvonó, primer, bőrfeltolás. ) mintha műkörmöt építenék, aztán rákenem 2 rétegben a gél lakkot. A gél lakkba lehet strasszkövet/csillámot építeni meg ilyeneket? Milyen reszelőt használjak ilyenkor, gél lakknál? Melyik az erősebb reszelő, amin nagyobb a szám vagy amin kisebb?

2013. máj. 30. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsika, BÉZS lakkra gondoltam :D
2013. máj. 30. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:

micsoda, bézs lakk???


bázisra (base) gondolsz esetleg?


persze, h lehet követ meg díszítő elemeket tenni bele!

2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabriell88 ***** válasza:
Előkészítési folyamata ugyan az, mint a műköröm esetén,bolyhozás csak finom reszelővel vagy bufferral. Azután egy átlátszó alapot kell felkenni, ha van 2 az egyben ami alap és fedő egyben az a legjobb.Majd jöhet a szín,2 rétegben, mert akkor adja ki igazán a színt és lesz tökéletes a fedése(van, hogy 3 réteget is megkíván)Ezután jöhet a kő, de én úgy szoktam, hogy fedem, bufferral óvatosan bolyhozom, majd kő vagy akril és még egyszer fedem(azért szoktam 2 réteg színtelen illetve fedővel fedni, hogy az első bolyhozása miatt ne a színt kelljen,mert akkor foltos lesz)
2013. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabriell88 ***** válasza:
Előkészítési folyamat(mert látom nem igen vagy tisztában ezzel)Feltolod a letapadt bőrt,kaparóval kikaparod a felesleget.Levágod a kilógó bőrt,bolyhozol(180 -as reszelő vagy buffer)vízelvonó zsírtalanító,primer majd az alap.Csak és kizárólag olyan alapot rakj ami gél lakkhoz van és lámpázni kell.a többit leírtam
2013. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Horváth Dorottya18 válasza:
Ha ilyenről van úgyis szó, lehetne egy kérdésem? Mert énis tudom a folyamatát de én véletlen fixálásmentes top gelt vettem, azt lehet alapnak hasznalni? Köszi
2014. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha top coat van ráírva a termékre akkor az csak és kizárólag az utolsóként felvitt, záróréteg elkészítésére alkalmas.


Ami jó base-nek (alapnak) és top-nak (fedőnek) is, az rá van írva az üvegcsére minden esetben!


Szóval nem, nem jó alapnak.

2018. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!