Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran tisztogassam a...

Getsun kérdése:

Milyen gyakran tisztogassam a frissen szúrt Patkó Pc-m? És Mivel? (asszem LIP-nek hívják, bal oldalra alsó ajakba)

Figyelt kérdés
2 Órakor lett szúrva. és egy órája vacsoráztam.. azután öblögettem, majd betadinnal(folyékonnyal) körbe kentem a sebet, aztán a pc-t beecseteltem Bepanthennel. Elég lesz?

2013. máj. 30. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azóta vettem tetran, de amikor azzal ecsetelem be, és behúzom a sebbe, akkor szúró érzést kelt:SSS mitől van ez?
2013. máj. 31. 12:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Öhm...ajakpiercingben nem vagyok otthon, de elég sok más ékszer tulajdonosaként tudom, hogy az a jó, ha a fertőtlenítő kellemetlen szúrós/csípős/húzódós érzetet kelt, mert ez a gyógyulás jele...és ajaknál nem tudom hogy van, de nekem általában minden ékszernél egy hét folyamatos kenegetés/csöpögtetés után már elmúlt, és szinte nem is éreztem, mert megszoktam...viszont ha irritál, akkor menj vissza a piercerhez, és kérdezd meg mitől lehet...
2013. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hm..:) köszi :D annyira nem vészes, minden jó volt.. míg haverom kistesója, véletlen szájba nem vágott :s azóta feldagadt, s fáj megint picit :( nagyon remélem, h nem járok úgy, mint az előző pc-mmel :S:((
2013. jún. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!