Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,7.-es, és az osztályomban már szinte mindenki sminkeli magát, ezért én is elkezdtem. A szüleim az elején nem engedték, de aztán mégis kipróbáltam. Természetesen nem szemhéjtussal, meg szemhéjfestékkel sminkelem magam. Csak szempillaspirált teszek fel, meg ha van egy-két pattanás, akkor arra egy kis korrektort. Szerintetek gáz hogy ennyire sminkelem magam? Igazából a szüleim se meg én sem tartom jó dolognak, de az osztályban már mindenki sminkel.

2013. máj. 31. 22:29
 1/7 anonim válasza:
Ahogy te érzed, ha nem akarod nem csinálod, nem hinném, hogy emiatt bárki is kicikizne, most komolyan, hogy hangzik már az "de ciki vagy, hogy nem sminkeled magad" :O... még csak 13 vagy, az ráér még. Egyébként is a természetes szépség a legszebb.
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ez csak tőled függ. Amennyi sminket használsz, egyáltalán nem sok. De ha te nem érzed jónak,akkor ne sminkelj. Egy idő után, ha nagyobb leszel, biztos használsz majd sminket, de nem kell elsietni, ha nem érzed fontosnak.

2013. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi elég ennyi idősen meg szájfényt is használhatsz én ilyen idős koromban azt szerettem és nekem megengedték ez nem gáz inkább igényesség,hogy próbálod a pattanásokat eltüntetni meg kiemeled picit a szemed.
2013. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kislányok! 13 évesen még úgy vagytok szépek, smink nélkül!Ne öregítsétek magatokat!

Egy anyuka

2013. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem gáz ha valaki 13 évesen sminkel. És az se gáz, ha nem. Ahogy neked jól esik! Ha nem szeretnéd, ne csináld csak azért, mert az osztálytársaid csinálják. Ha az osztálytársaid hirtelen elkezdenének kiugrálni a tizedikről, velük ugranál?
2013. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne legyél olyan mint a többi lány,nem atól leszel menő ha sminkeled magad.És szerintem még ráérsz sminkelni magad,így csak tönkreteszed a bőröd!:)
2013. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen a suli-buliba mindig kikentem magam és nem csak szempillaspirállal, hanem rendesen szemcerka, szemhéjfesték, volt ott minden. Visszanézve az akkori képeket jókat röhögök magamon. Aztán gimiben már leszoktam erről, most 23 múltam és azóta sem sminkelek.
2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!