Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a Miss Rose...

Mit gondoltok a Miss Rose termékekről?

Figyelt kérdés
Én nagyon imádom őket. Szerintem mindegyiknek gyönyörű a színe és tartós hatása van.
2013. jún. 1. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy szemhéjpúder palettám van, de nem szeretem. Nagyon zavar az illata, és hiába szépek a színek, nagyon porzik és potyog le a szemhéjamról.
2013. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép színek...8 rétegben. Csatlakozom az előzőhöz,nagyon porlik és nem tapad rendesen. Kár érte.
2013. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na ehhez én kifejlesztettem egy egyszerű megoldást. :)

Hátha nektek is egy kis segítség:

Próbáljátok meg, hogy vékony krém réteget visztek fel a szemhéjatokra és utána először egy vékonyan viszitek föl a port, majd eloszlatás utána mehet vastagabban.

Valamint erősebb színeket kaptok úgy, (és így szintén nem porlik szét) ha előtte az ecsetet picit bevizezitek.


Próbáljátok meg! :)

2013. jún. 1. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A szemhéjpúdereiket nagyon szeretem. Egy szájfényt próbáltam eddig ebből a márkából, az kifejezetten borzalmas volt (nagyon tömény, nagyon nyúlós...). Egy pirosítót is próbáltam, az nem volt az igazi.
2013. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal a pirosítóból van folyékony állagú is. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen bár nem használok pirosítót.
2013. jún. 1. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még csak pirosítót használtam tőlük, ezzel viszont nagyon elégedett vagyok. Gyorsan kellett vennem pirosítót, de nem sok pénzem volt, ennek pedig nagyon megtetszett a színe. Azóta is nagyon szeretem és rendszeresen használom. Nem túl erősen pigmentált, ami nálam pluszpont, mert így nagyon szép hatást tudok elérni vele. Nem szeretem, ha túl piros a fejem, csak egy egészséges, pirospozsgás hatást szeretek elérni, erre a célra pedig ez jó. Mondjuk egyszer kipróbáltam, lehet építeni is, úgy igazán látványos lesz a pirosító.

Egyébként ilyen: [link]

Legközelebb a krémes pirosítóját szeretném kipróbálni. :)

2013. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!