Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alap smink cuccok vannak?

Milyen alap smink cuccok vannak?

Figyelt kérdés

Eddig nem sminkeltem magam, de most szeretném elkezdeni.

Milyen dolgokat szerezzek be? Továbbra sem szeretnék erre sok időt szánni, de azért szeretnék kicsit adni magamra.

Az AVON-ból akarom megrendelni a dolgokat. Miket ajánlotok?

Amiket én gondolok:

-A számra valamit, hogy szép színe legyen.

-Az arcomra, amitől nem lesz kiütéses és pattanásos

-Arcomra, ami eltünteti a kisebb hibákat. Alapozónak nevezik?


Szerintetek még mit lehetne?



2013. jún. 1. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
szemceruza,szempillaspirál.
2013. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár a korosztályt nem tudom, nem tudom mennyire lehet erős színeket/komolyabb dolgokat ajánlani, illetve a pénztárcát se, mert ezek azért nem túl olcsó dolgok...ezenkívül az AVON nagyon megosztó márka a legkakibbtól kitűnő minőségig minden féle termékük van, szóval én azokat írom inkább, amik nekem (vagy közeli ismerősnek) beváltak (a többit nem emlegetem).


A szádra valami, hogy szép színe legyen:

A color trend rúzsok mostanában nagyon jók, az a fiatalabb korosztálynak van kitalálva direkt, de a perfect kiss ajakrúzsok is nagyon jók...amennyiben csak szájfényt szeretnél a plump pout szájfények a legjobbak szerintem, bár nem nagyon intenzívek...


Az arcodra valami, amitől nem lesz pattanásos/kiütéses:

Bár nem sminkcucc, a clearskin termékek (2% szalicilsavval) nekem csodát műveltek az arcommal...de van pattanástalanító korrektor is (az elfedi, és elvileg csökkenti is a pattanásokat, nem tudom, barátnőmnek bevált)...


Arcodra, ami eltünteti a hibákat:

Hát én alapozók közül (ha AVON), akkor a magiX kasmírpuhaságú alapozót javaslom, vagy matt hatású alapozót (főleg, ha csillog is a bőröd), és ezt fixálni ideal flawless kőpúderrel...(a púder ezek közül a személyes kedvencem), és ehhez jöhet ugye a korrektor...


Még mit?

Először is szempilla spirál nagyon "alap" cucc...Nem tudom mennyit szánsz rá, de nekem az AVON-tól a leginkább a super drama vált be (viszont a maxfactor a kedvencem, ha minden márkát nézünk, oriflamet meg SOHA nem veszek többet)...

Aztán még a szemceruza is ilyen "alap" termék...Sajnos ezt az AVONtól nem tudom hogy, melyik milyen, ugyanis csak szemkontúrceruzám van tőlük, amik vízvonalon nem nagyon maradnak meg...viszont...a super shock gél állagú szemceruzája tökéletes vízvonalra is, de azt inkább tushoz hasonlítanám (ami az intenzitását illeti)...


Ja és egy figyelmeztetés: AVON-os szemhéjtust soha ne vegyél...kétszer próválkoztam velük, mindkettőnek olyan vége lett, hogy...hát inkább hagyjuk...

Ezenkívül lehet érdemes szétnézned az essence termékei között...drogériákban kaphatóak, olcsóak, és viszonylag jó minőségűek is, legalábbis én szeretem őket...és lehet, ha tényleg kezdő vagy inkább ilyen olcsóbbakkal kéne először próbálkoznod...

2013. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!