Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tus vagy ceruza? Milyen...

Tus vagy ceruza? Milyen márkát. és színt?

Figyelt kérdés
Feketét nem használok. A szemem kék. Most van egy The Body shopos Vibrant Emerald színű cerkám, gyönyörű, imádom, de nagyon drága és egyáltalán nem tartós. Arra gondoltam, hogy ha elfogy, tust veszek, valami hasonló metálfényű zöldet. Vagy tusként ez már túl sok lenne? Milyen más metálfényű színt válasszak? Tust vagy ceruzát? Tudtok valami tartós, nem túl drága márkát, ami nem irritálja a szemet? Sajnos nekem sok kozmetikum okoz könnyezést, orrfolyást.
2013. jún. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok terméket kipróbáltam már, de nekem legjobban az Artistry vált be. Felülre mindenképpen tust használj, alulra pedig ajánlom az Artistry automatic eyeliner pencilt!
2013. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg van tipped, hogy milyen színt?
2013. jún. 1. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én feketét használok, de mivel írtad, hogy te nem, próbáld ki a barnát, és a szürkét! Kéket is vettem már, meg extrább színeket, de azokat alig használom. Ha neked a szürke vagy a barna unalmas még a classis gold-ot mondanám!:)
2013. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felső pillák tövébe én is a tust ajánlanám, sokkal tartósabb, mint a ceruza. Az alsó pillák tövébe viszont inkább a ceruza jó.

Szemceruzák közül nekem a legjobban az essence long lasting vált be. Ebből használtam már feketét és barnát is, mindkettőt nagyon szerettem, mert szép, élénk színe volt és nagyon tartós volt. Reggel kisminkeltem magam, a szemceruza még késő délután is a helyén volt.

A barna egyébként szerintem nagyon jól kihasználható, érdemes lehet megnézni dm-be vagy rossmannba, mert nem is drága. Ebből mondjuk nincs metálfényű, nem tudom, mennyire ragaszkodsz ahhoz, de szerintem a zöldes ceruzája is szép színű.

Könnyezést én is tapasztaltam sok terméknél, de ezzel sosem volt ilyen problémám. :)

2013. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!