Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspiraltol kihullik...

A szempillaspiraltol kihullik a szempilla?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rossz minőségű, éjjel nappal rajtad van, és soha nem mosod le rendesen, és sok réteget viszel fel, akkor igen (barátnőm így járt, még alváshoz is teljes sminket használt)
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, nekem a maybelline-től hullott, a többitől nem.
2013. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, amitől hullott pl. az essencetől. A vízállótól meg pláne. Egyszer vettem vízálló spirált, imádtam, az aztán tényleg a helyén maradt, viszont még a sminklemosó sem akarta lehozni csak a szempilláimmal együtt.


Kb. 2 hónapja használok rendszeresen ricinusolajat a szempillámra, azóta alig hullik ki 1-1 pillám. Pedig ugyanúgy szinte minden nap használok spirált. :)

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már kb 2 éve használom az avon szempillaspiráljait és egyáltalán nem hullik tőle a szempillám! :D
2013. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!