Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap építettem zselés...

Tegnap építettem zselés műkörmöt, és most a körme körül piros a bőr és ég. Begyulladt? Mi történt? Mit tegyek? Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
Mindent úgy csináltam, ahogy eddig és ahogy kell. Most először jártam úgy, hogy amikor betette a 'páciens" a kezét a lámpa alá, ki kellett vennie mert nagyon felforrósodott, vele még ilyen nem fordult elő. Lehet köze hozzá? Kérlek, körmösök, segítsetek!
2013. jún. 16. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
allergía
2013. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges lenne? Ez már nem az első épített körme, szerintem az 5-6., és eddig egyszer sem jelentkezett ilyen probléma
2013. jún. 16. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem használsz más alapanyagot? Nekem is ilyen, főleg a lakkzselékre van hasonló reakcióm.
2013. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Allergia. Egyébként pedig bőrgyógyászatból tanultuk az iskolában. Olvass utána a könyvedben.
2013. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Allergia, allergia... Eddig már 5x megcsináltam ugyanezzel az alapanyaggal ugyanígy. SOHA nem volt semmi baj... Akkor hogy lenne allergia?
2013. jún. 17. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:

ok, akkor nem az, a kedves vendég keze meg lerohad a kontakt dermatitisztől... küldd orvoshoz, majd ott is kifizet több 10 ezret, és átkozni fog téged is, és a műkörmöt is.


Egyébként pedig, szedd elő a könyved, amiből tanultál az okj-n, és le van írva az allergia tünete, ami eklatáns példája annak, amit leírtál, csak mivel téveszméid vannak az allergia természetét illetőleg, ezért nem érted, hogy miért most jött ki rajta.

2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tanultam okj-n, youtubeon tanultam :D bocsmár^^ Nem fog lerohadni, mert estére elmúlt. De hálásan köszönöm a rohadós sztorit, jót röhögtem rajta így reggel (:
2013. jún. 18. 07:30
 8/11 anonim ***** válasza:
ok, tehát löveted nincs róla. Sejtettem. Majd én is jót röhögök, ha netán egyszer kikapsz egy apeh ellenőrt, vagy feljelent valaki, mert szétcseszted a kezét. haha.
2013. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy anyukám feljelentene :DD Na ki nevet a végén (:
2013. jún. 18. 10:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem miért kell flegmázni... :(
2013. jún. 18. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!