Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fülcimpám kicsi, ettől még...

A fülcimpám kicsi, ettől még lehet fültágítóm? Kép lejjebb

Figyelt kérdés

Születésem óta ilyen, kicsit úgy néz ki mintha egyszer már kiszakadt volna egy fültágítótól...


kép: [link]



2013. jún. 18. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez pont hogy szétszakadt

Ebbe nem lehet tágítót tenni már, egyáltalán hova?:)

Ketté van válva a cimpád, esetleg mindkettőbe egyet-egyet rakhatsz

21/F

2013. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem szakadt sehol semmi születésem óta ilyen nemértem aztmondod nincs hova aztán azt hogy két helyre is?
2013. jún. 19. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
hanyagold a fültágeszt...:D nem vagyok fültágesz ellenes nekem is van na de ebben hogy nézne már ki :)
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ebbe a füledbe tényleg nem érdemes semmit sem tenni, mert még feltűnőbb lesz. A másik lehetőség, hogy fülplasztikával helyrehozatod, és utána tetetsz bele valamit.
2013. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes...O.o ha a stílusod miatt akarod akkor csináld meg nyugodtan oda ahol nincs szétválva és sz*rd le ki mit gondol. de ténylge olyan amúgy mintha kiszakadt volna...nem szakították ki kiskorodban sem véletlen, mittudomén fülbevalóval ami beakadt valahova vagy akármi? :D mert ez így érdekes ilyet méh sose láttam :DDD
2013. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vagy rakj 1-1 pc-t mindkét felébe : DDDDD előző voltam
2013. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem szakadt ki a fülcimpa. Ez egy fejlődési rendellenesség. Másnál is előfordul.


Egy példa:


[link]

2013. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem királyul néz ki a cimpád :D

Konzultálj egy piercer-rel, hogy mit lehet módosítani rajta, az nem kerül pénzbe:)

2013. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
miért akarsz fültágítót?? így is eléh tág:)
2013. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
háát vayg varrasd össze és ugy tágítsd avyg tágítsd ki a nagyobb részt de nagyonlassan és lehetnemlesz nagyonfeltünő tágítóval.
2013. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!