Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam 16 évesen?

Hogy sminkeljem magam 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és imádok sminkelni...de nem tudom tudnátok tippeket adni? Mandula formájú kék szemem van...a szempilla spirálozást azt nagyon szeretem...de tus vonalat húzni nem tudok még meg igazából nem is áll annyira jól...az meg, ha kihúzom alúl a szememet az meg már olyan uncsi...szeretem a szájfényeket majd abból akarok még be szerezni pár színt...de tudnátok valami smink tippet ajánlani? előre is köszi! :)
2013. jún. 22. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Színpadi szerepléskor lehet kicsit erősebben, amúgy pedig szolídan, visszafogottan. Ilyen melegben pedig sehogy.
2013. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

alapozó + púder = bababőr

a kék szemedet meleg színekkel tudod kiemelni; barna, bronz, arany. Mindig a szemed belső részénél használj világosabb színeket és kifelé haladva sötétebbeket.

Ilyenkor nyáron könnyen leizzadhatod vagy lejöht a strandon, szerezz be vízálló szempillaspirált!

Minden este fürdéskor próbálj ki egy új smineket, idén nyáron a színes smink is divatos, hajrá! :)

2013. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a szemem,én hétköznapokra fehér szemhéjpúdert használok,és erős szempillaspirált,jól néz ki:)ha van vmi alkalom akkor ki is lehet húzni felül tussal miután feltetted a fehér szemhéjpúdert(talán így jobban fog mutatni rajtad a tusvonal)...szájfényből,rúzsból én a halványrózsaszínt szeretem. Amúgy alapozót is használok,de ebben a melegben ki van zárva,mert lefolyik,szal marad a színezett hidratáló(meg alapból talán egészségesebb az alapozónál). Hát ennyi:)
2013. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat!! :) am utolsónak: ez tökre tetszik amit írtál :) am még sose használtam fehér szemhéjpúdert CSAK, hanem párosítóttam, hogy fehér-lila, fehér-kék stb...de ezt ki fogom próbálni, hogy fehér szemhéjpúder tus és szempillaspirál, remélem jól fog kinézni!!! :) Tesóm ballagásán meg olyan volt, hogy barack színű szemhéjpúder (halvány) és tusvonal szempillaspirál és elég jól nézett ki....csak kár, hogy gyorsan elkenődött..://
2013. jún. 22. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél márkásabb szemhéjpúdert akkor,pl az Astort nagyon szeretem:)

és am nagyon szívesen,remélem jól fog állni :))

2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!