Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen a rajzolt...

Szerintetek milyen a rajzolt szemöldök?

Figyelt kérdés
Nagyon unom már a régi snassz szemöldökömet, annyira halvány, alig látszik, ha ki van szedve. De nem tudom hogyan tudnám elkezdeni. Esetleg valaki linkelhetne valami videót vagy képet jólkinéző festett/rajzolt szemöldökökről. Előre is köszi.

2013. jún. 25. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szebb az eredeti, vagy hogyha megvan az eredeti szemöldök is, csak kicsit meg van erősítve szemceruzával. Nagyon értelmetlennek és rondának látom azt, amikor valaki kiszedi az egészet, aztán meg odarajzolja...
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Csak nemtalálok mintákat
2013. jún. 25. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. [link]


3. [link]

2013. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ízléstelen a rajzolt szemöldök. Nekem pl sötét a szemöldököm, de nem sűrű, azt javaslom neked is, festesd kozmetikussal rendszeresen, de én például vettem festéket itthonra és magamnak is szoktam festeni. Hajrá :)
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mü hatású, és ki lehet szúrni, hogy rajzolt.
2013. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!