Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak...

Szabó Krisztike kérdése:

Milyen alapozót használjak nyárra, ami elérhető áron is van?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hete nem sminkeltem magam sehogy,és látom,hogy ezt az én problémás bőröm nagyon meghálálja,viszont ha majd megyek valahova buliba szeretnék valami alapfedést,ami nem tömíti el a pórusokat és nem okoz pattanást.
2013. jún. 29. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyu én nagyon sokáig használtam egyfajta alapozót míg el nem mentem egy divatbemutatóra ahol a sminkes felvilágosított hogy az alapozóm 2-szer sötétebb mint kéne. Elmentem az Ó utcai sminkes boltba ahol nagyon segítőkészek voltak, és szakemberek értenek hozzá mi jó neked... Paris Berlin alapozót vettem a legvilágosabbat mert problémásan fehérbőrű vagyok :D volt vmi 6500 forint de nagykiszerelés és jólesz másfél évig kb. Most nekem annyit megér a minőség. Valamennyire vízhatlan és nagyon kis finom rétegű így talán a bőrt sem károsítja annyira. Ezt a paris berlint tudom ajánlani mindenkinek
2013. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha túl sok mindent nem akarsz elfedni az arcodon, csak mondjuk egyenletes színt és minimális fedést szeretnél, akkor én a BB krémeket ajánlanám (az ázsiaiak elvileg jobbak, mert az amerikai-európai testvéreik nagyrészt sima színezett hidratálók BB krémként hirdetve) - bbkrem.hu-n végignézheted a márkákat, és nagyon jó tippek vannak azzal kapcsolatban, milyen bőrtónushoz, bőrtípushoz mit ajánlanak. Meg rá is kereshetsz netes tesztekre a kiválasztottal kapcsolatban :).

Ami nem ázsiai, abból nekem a Vichy Idealia BB krém jött be eddig legjobban egyébként. Sokan meg a Garnier-ra esküsznek.

2013. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Akkor el kell mennem a kryolanba.BB krémek közül néha a Missha Perfect covert használom :) Itthon meg lancome teint idole ultrám van :)
2013. jún. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!