Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Help. Bnőm Sminkes vagy...

Help. Bnőm Sminkes vagy maszkmesternek akar tanulni. Meg lehet MOn élni ebből kapcsolatok nélkül egyáltalán? Hol lehet egyáltalán dolgozni vele? Mennyit lehet vele keresni? Szerethető szakma?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sminkeseket keresnek filmekhez, maszkmestereket is ide.

De sminkesként lehet modelleket is sminkelni fotózásra, bemutatókra. Vagy mennyasszonyokat esküvőre. Egy menyasszonyni smnik 10-12 ezer forint is lehet.

Meg lehet élni szépen, ha nem lusta a munka után menni és ha hajlandó dolgozni. De én ajánlanám mellé a kozmetikus képzést, mert így a kettő, (vagy három) kozmetikus-sminkes nagyon ütős lehet. Kellesz dolgozni, de jól meg lehet élni. Barátnőmnek ez a szakmája, 2 helyen dolgozik, reggel 7-re megy a belvárosi szalonba, ott van 1-ig, majd délután 2-től a saját vállalkozásában, amíg bírja, van úgy, hogy este 9-10-kor megy el az utolsó vendég. De nagyon szépen keres vele. Olyan helyekre járnak a párjával, olyan autót vett magának, hogy el sem hiszem, ha nem magam látom.

2013. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok nélkül semmiből sem lehet megélni. Az első pár évben ki tud alakítani egy vendégkört, de ha nem jár ő maga a kapcsolatok után és nem erőlteti rá magát minél erőszakosabban mindenkire, akkor nem viszi vele sokra, max épp hogy megél.
2013. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen én is ettől félek h baromira telített munka. De nem tudom jó lenne e hogy 1 évig tanulja. Körmösnek tanult de azt nem szereti. Mit lehet még javasolni neki vajon ezenkívül? Szereti a pörgős emberekkel való foglalkozást.
2013. júl. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!