Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon, de nagyon tetszik ez...

Nagyon, de nagyon tetszik ez a nyaklánc. Hol lehet ilyesmi medálalapot venni vagy készíttetni Mo-n?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. júl. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Facebook-on látok ilyen medálokat, csak más mintával. Az ismerőseim osztogatják a nyereményjátékos képeket, és ott szoktam látni pl virágosat, vagy ilyen kerti táj, stb. Nézz körül, írd be mondjuk, hogy ékszerek, aztán ha találsz valamit akkor privátban írj neki, hogy ilyet tud-e csinálni. Én is figyelek, és ha látok ilyet akkor elküldöm neked privátba az oldalt :)
2013. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találtam is már egyet:)

[link]

2013. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó köszi. Írok is neki :)
2013. júl. 11. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg gyönyörű *-* Ha majd találsz valahol ilyet légyszi jelezd! :)
2013. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia igaz korábban írtad ki a kérdést, de én is adok neked egy ötletet

Nem tudom hol laksz de minden városba van ilyen kreatív hobbi bolt

(mint pl itt Egerbe az Ötletkuckó)pár száz ft-ért tudsz venni medál alapot, hozzá kis üveget, meg láncot.


én is magamnak csináltam meg nyomtattam ki egy képrészletet, meg megvettem hozzá a cuccokat és megcsináltam

2013. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!