Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Festsem vagy nem a szemöldököm?

Festsem vagy nem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Eléggé halvány szemöldököm van,szedetni szoktam igaz csak olyan természetesre,de most inkább kiszedetném szépen ívesre meg minden de hogy festessem be vagy más?és hogyan müködik lejön,majd kikopik ,vagy örökké úgy marad?


válaszokat előre is köszönöm :)


2013. júl. 16. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amikor festem a hajam, befestem azt is..és nagyon jó, mindenki dicséri. : ) Kikopik, meg lecserélődik, szóval kb. havonta kell festeni, mint a hajat.
2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd, de a természetesség határain belül. :)
2013. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kikopik persze. Én kb 2-3 hetente festetem. Én ajánlom :)
2013. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan festesd be. Szerintem kozmetikussal csináltasd meg, ne próbálkozz otthon egyedül. Mondd neki, hogy ne legyen nagyon sötét.


Én is festetem, csak én világosabbra. Nekem a szemöldököm sötétebb árnyalatú, mint a hajam.

2013. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat igen hasznosak. Én is csak természetesre akarnám semmi féle képpen sötétre.
2013. júl. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!