Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ecsetkészletet vegyem meg?

Melyik ecsetkészletet vegyem meg?

Figyelt kérdés

ebayről szeretnék rendelni.

[link]

eddig ezt találtam. 20db ecsetért nem is sok. 3ezren aluli az ára. jó minőségű szerintetek?



2013. júl. 17. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jobban járnál ha magyar oldalról rendelnél pl innen [link] itt jó minőségű ecseteket talász, viszonylag olcsón. Én személy szerint a coastal scents ecseteket ajánlom. Vagy itt van egy másik készlet [link] ezek az ecsetek is jó minőségűek:)
2013. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem jó minőségű ecsetek. Megveszel egy jó minőségű ecsetet és azt nem kell kidobnod pár hónap után. Nem kell feltétlenül Sigma vagy MAC ecsetet venni, nem mindenki engedheti meg magának, hogy 10 ezreket kiadjon sminkecsetekért. De tudom ajánlani a Coastal Scents ecseteket, nagyon jó minőségűek, jól lehet velük dolgozni. 1-2 ecsetük még jobb is, mint a Sigma például. Kicsit többet szánsz rá, de több évig fogod használni, ahelyett, hogy a kukában landolna. Itt megnézheted őket.


[link]

2013. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!