Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adnátok sminktippeket egy...

Adnátok sminktippeket egy kétbalkezesnek (nekem)?

Figyelt kérdés
Barna haj, zöldeskék szem, ovális arc. Ha tudtok hozzá belinkelni videót, még jobb. Köszi!

2013. júl. 25. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fehér az arcbőröd, akkor olyan vagy, mint én :) Nekünk a kontrasztos dolgok nagyon jól állnak. Úgy értem a világos bőr és a sötét haj nagyon szépen hangsúlyozza az arc különlegességeit. Használj rózsásabb árnyalatú arcpirosítót, szemre feketét, szürkét, zöldeket, (attól függően hogy melyik dominál jobban a szemedben zöld / kék) kéket, de mértékkel! És nézz bármilyen videókat a lényeg, hogy sokat gyakorolj! Meglásd előbb vagy utóbb minden nagyszerű lesz, csak gyakorolj :D
2013. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálom :D
2013. júl. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!