Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a tetovált...

Mi a véleményetek a tetovált szemöldökről, szájról, meg amit még lehet tetoválni. Tetszik, vagy sem? És a műkörömhöz hogy álltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tetovált szemöldök nem tetszik.
2009. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

tetovált szemöldök nagyon mesterségesen hat és elrontja az egész arcot sztem...nekem nagyon nem tetszik..

műkörmöt meg nem csináltatnék mert szerencsére szép hosszú erős körmeim vannak. de valamelyik műköröm egész jól néz ki ami nem olyan túldíszitett és hegyes karomvégű xD

2009. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik a tetkós szemöldök.Viszont a műköröm igen bár az is elég természetellenes.
2009. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A tetovált dolgok nekem sem tetszenek, de műkörmöm az van és sztem igazán szép mondjuk egy egyszerű kis francia köröm.
2009. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A tetovált szemöldök szerintem sem szép, olyan bohóc arcot csinál. A műköröm ha szolid, természetes, akkor tetszik, bár nekem is erős szép hosszú körmeim vannak, így nincs rá szükségem.
2009. okt. 24. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

JAjj annyira birom mikor az ötvenes nő egy kék félkörívet tetováltat a szemöldöke helyére ráadásul a homlokára xD

Egyszerűen gusztustalan, nem is értem, ha valaki már látott tetovált szemöldököt miért csináltat magának iylet...

2009. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ocsmány mind :)
2009. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
8:04es ez nagyon jó!!! Megnevettettél, de igazad van!!!!!!:)
2009. okt. 26. 09:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már láttam pár tetovált szemöldököt - mindegyik gusztustalan maszkhatású volt. Nekem egyszer egy lány megpróbálta elmagyarázni, hogy de lehet azt jól is, meg természetes hatásúra - na és az ő szemöldöke volt az egyik legrondább tetovált szemöldök, amit valaha láttam:D Kicsit vastagabb a többinél, hogy igazibb hatást keltsen... Na ez katasztrófa. A sminktetoválás úgy, ahogy van egy kalap kaki. Én nem hordanék műkörmöt, de az egy kategóriákkal szebb dolog, nem is lehet egy lapon emlegetni őket.
2009. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Szerintetek ez is undorító és maszkhatású ??

Szerintem pedig igenis meg lehet szépre csinálni!

2009. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!