Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a táskáról? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Hetedik osztályba megyek, és valami hasonló iskolatáskát szeretnék... Szerintetek nem lenne túl kicsi? Illetve még abban kérném segítségetek, hogy szerintetek ez milyen anyag?

(a többi képen mutatja a belsejét és az anyagát közelebbről)

Előre is nagyon köszönöm!:)



2013. aug. 17. 18:44
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez elég kicsi hetedikre, mert bejön a csomó új tantárgy, tehát a táskád minden nap tömve lesz könyvekkel, füzetekkel. Én most megyek nyolcadikba, és tavaly hátizsákkal jártam suliba. Volt, hogy abba is alig fértem bele! Szerintem keress nagyobb tatyót, és inkább hátizsákot, mert a vállad egy idő után nagyon fog fájni, ha oldaltáskát használsz. :P 14/L
2013. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oldaltáskát több mint negyed órás buszozás miatt szerettem volna :)

Ez is nagyon tetszik, ez viszont hátizsák... Szerinted kicsi lenne?:/

Amúgy köszi, ment a zöld kéz;)

2013. aug. 17. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:

De hülye vagyok:D A link:D

[link]

2013. aug. 17. 19:14
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez jó lenne.:) nekem is megtetszett :D
2013. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menő
2015. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!