Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Taszító vagy kifejezetten...

Taszító vagy kifejezetten szép ha egy lánynak piercinge van?

Figyelt kérdés
sziasztok! úgy általánosságban érdekel a piercingről a véleményetek. Fiúk, szerintetek egy lányon izgató is lehet, vagy inkább undorító? nagy az esélye hogy meggondolom magam? köszi a válaszokat!
2008. jún. 30. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Ez ember függő, bár olyat még nem hallottam, hogy valkinek emiatt tetszene meg egy lány, olyat pedíg főleg nem hogy azt mondaná izgató...


Én taszítónak tartom, egépként van akinek jól áll, de ritka, általában ez csak olyan fiúknak tetszik, aki maguk is telelyuggatják magukat.

Szerintem ne csináltass.

F/19

2008. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon tetszik, ha nem az orrában és a szemöldékében van. Tegye a köldökébe, a nyelvébe, vagy intim helyre, de az arc kívülről látható részére ne. Ha nem tetszik, kiveszed beforr a helye és kész.
2008. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
sokan mondták hogy ne rontsam el magam a piercinggel, és már énis kezdek kiábrándulni belőle! de köszi a válaszokat, megnyugtatott:)
2008. jún. 30. 16:30
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Személy szerint én nem tartottam szépnek a piercinges lányokat, mert aki egyet akar az előbb utóbb többet is. Tisztelet a kivételnek. Maximum köldökben tudnám elfogadni. Arcon nem találom szépnek. Persze van akinek tényleg jól áll egy pici csillogó az orrába. De engem inkább taszít. De ha akarsz piercinget, ne a vélemények alapján dönts, mert az már rossz. Föl kell mérned magadban hogy igazán akarod e. Bátran tudnád e viselni. Vagy csak azért kell neked, mert trendi és menő. Először ezt döntsd el.
2008. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
nekem a szám fölött van egy fém bogyó:) és eddig csak jó véleménnyel voltak róla:)mindenki mondja h jól áll és a barátomnak is tetszi pedig neki nincs piercinge. Szerintem a szemöldök meg a nyelv ami gáz vagy is nekem nem jön be. Orr száj köldök az sztem lehet sexy:)
2008. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha kezdessz kiábrándulni belőle, az azt jelenti, hogy kezdessz megkomolyodni, vagyis mr nem azért akarod betetetni mert ez a menő, hanem láod amásik oldalt is, ami ugyebár a nyers valóság: Egy szurt lyjuk a testeden.


Egyébként nem inden esetben forr össze szépen, van hogy látható heg marad utána, legalábis én már láttam ilyet, azonkívűl ez múló trend, el tudod képzelni magad 30-40 évesenegy piercingel? Haigen megcsináltathatod.

Egyépként fölösleges, és veszéjei is vannak, például a szájban és az aron rengeteg idegés akupunktúrs pont van, ha egyet eltalálnak, nagy bj is lehet belőle.


Szóval válaszolva, köldökben vonakodva de ég el tudnám képzelni, de nyelvbe orrba, szemöldökbe szájba, kifejezetten undorító.

2008. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

nekem az orromban volt egy pici viràg(kövekböl),mindenkinek tetszett,aztàn a nyelvembe rakattam egy golyot,hàääääääät.borzalmasan fàjt,aztàn bajom volt az evéssel,meg eleve pösze vagyok,a piercing csak rà tett egy lapàttal.

nem mindenkinek àll jol a piercing.szerintem szemöldök meg nyelv ne,orr ha pici gyöngy az szép.esetleg köldökbe,de szerintem màr a piercing nem olyan divat,mint ezelött 2-4 éve.végül is mindenki maga dönti el,mint kezd a testével.viszont 100 alkalommal piercing,mint egy alkalommal tetovàlàs.

2008. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

láttam egy csajt akinek úgy begyulladt a szemöldökén a piercing helye hogy kék-zöld- sárga színben pompázott, és be is volt dagadva:S ráadásul még fizetett is érte...

amúgy nem tudom elképzelni magam 30-40évesen magam piercinggel. Még a hajamat is alig tudom megszokni hogy rövid lett:)

2008. jún. 30. 16:49
 9/20 anonim válasza:
75%
Egy vonzó lány percing nélkül is vonzó, de inkább vonzóbb.
2008. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
A haj az kinő. Nekem tetoválásom van, már elég régen, de én nem divatból csináltattam, én ezt akartam és ez hozzám tartozik, ha em tetszik vlkinek ne nézzen rá, bár eddig mindenkinek tetszett. Ha majd 80 éves leszek, akkor is ott lesz, és akkor is csak én leszek. Így vagyok a piercingel is. Ha jól áll, és ha a személyiségedről árulkodik, és ha tetszik és szeretnéd, akkor ne foglalkozz ki mit gondol róla. Bár nekem piercingem nincs és nem is szeretnék.
2008. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!