Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Táskát kell vennem. Már a...

Táskát kell vennem. Már a gondolattól is irtózok. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Adnátok ötleteket, linkelnétek képeket. Mik most a divatosak, mik tetszenek?

Már évek óta meg van a közepes méretű táskám, szerettem, egyszerű fekete. Egy A/5-ös füzet, egy kis esernyő, szemüvegtok, tolltartó, határidő naptár, nesszeszer, tárca, kulcsok ez pont belefért. De sajnos az idő vasfoga neki sem kedvez. Megy szét.

Kell egy másik. De én utálok táskát venni. Nagy táska mániás voltam gimiben és összevásároltam minden félét, de igazából egyiket sem hordtam, mert akkor a boltban megtetszett, de amúgy nem. Most csak egyet szeretnék venni, de olyat, amit hordok is.

Mit gondoltok? Milyet vegyek? Olyat szeretnék ami nőies és elférnek benne a cuccaim.



2013. aug. 25. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Linkelek én nektek. Ezek tetszenek, mi a véleményetek?

[link]

[link]

[link]


Mennyire vagyok ízlés ficamos?

2013. aug. 25. 15:17
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy ő?

[link]

2013. aug. 25. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
ha olyan nőies kifinomult(főleg öltözködésben) a stílusod akkor ezek a táskák passzolni fognak hozzád ellenben idétlenül fog kinézni .Ráadásul ezek kicsik.
2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy A5ös füzet, egy szemüvegtok és egy határidőnapló csak belefér.:)

Igen úgy gondolom elég nőies vagyok.

2013. aug. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!