Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy tényleg csak alap szinten szeretném sminkelni magamat? 13/L

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és tényleg csak alap szinten egy kis szempillaspirált esetleg nagyon kevés szájfényt. Igazából már anya megengedte régen, hogy szemceruzát használjak, de még nem nagyon jött be. Tudom, hogy sokan azt gondolják, hogy ennyi idősen még nem kell mert korai, ezzel én is így vagyok. Nekem is fontos, hogy megőrizzem a természetes (arcomat, szépségemet). Én is úgy szeretném, hogy csak is alkalmakra sminkelném magam, de igazából azért (félek), hogy hogyan ill. miként fog rá reagálni és, hogy fogja elfogadni. Sajnos nem nagyon szoktam ilyenekről beszélni vele. Nem nagyon szeretem felhozni az effajta témákat.
2013. aug. 27. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*csakis
2013. aug. 27. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
sminkeld ki magad úgy, ahogy te gondolod egy olyan nap amikor nem mész sehova, menj oda anyukádhoz, és mutasd meg neki és kérdezd meg, szerinte milyen, és hogy szerinte neked jól áll-e, aztán ha tetszik neki akkor pl mondd azt, hogy így milyen jó lenne (gondolom suliba) suliba kisminkelni magam és nem is olyan sok és nekem tetszik a természetesség stb... :) vagy kis részletenként haladj. először pl csak szempillaspirál aztán két nap múlva szájfény is:) remélem tudtam segíteni
2013. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál és a szájfény szinte észrevehetetlen igy ha csak azt a kettőt használod , inkább ne is használd őket. a bőrödet az alapozó és a púder károsíja (meg még jó pár dolog de az rád nem vonatkozik), a szemceruza és a szemhéjpúder egyáralán nem, ugyhogy aztnyugodtan használhatod :)
2013. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Latom okos lany vagy, abbol is latszik, hogy erzed, mi helyes es mi nem.

Vagy a sminkre, de tudod, hogy meg korai.

Ez igy is van. Szemceruzat par evig felejtsd el, a szempillaspiral maradjon, de csak addig, amig nem 6 reteget kensz ra csomosan, mert ugy elg kihivo es amugy sem szep, termeszetes latvany.

A szajfeny esetleg mehet, de javaslom, hogy hasznalj pl. szinezett Labellot, s azt legalabb mindenkilatja :), hogy nem szajfeny. Meg anyudnak is ki tudod magyarazni.

Plusz, ha a sima kek labellot hasznalod, mar az is ad a szadnak egy extra csillogast, s attol is jobban erzed magad.


Vard meg lszi, amig kozepsuliba mesz, ott mar biztos jobban engedi anyukad is es a tarsadalom is jobban toleralja.

2013. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!