Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok vastag fekete...

Hol tudok vastag fekete szemceruzát venni? DM-et és Rossmann-t már néztem, de ott csak vékony volt. Márkátlan is megteszi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Dm-ben van Alverde sminkceruza


Sokan használják szemceruzának is. Szépen pigmentált és nem kenődik el.


[link]

2013. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb üzletláncokban pl interspar, tesco? Am lehetetlen h a dmben és a másikban sincs.
2013. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es, tényleg nincs. Én már régóta vadászok ilyen ducibb szemceruzákra, és a legtöbb márkában egyáltalán nincs. Most kb. a Rimmelnél meg a S-he Stylezone-nál van, Rimmelnél sem régóta, de egyik sem feketében.

Ebayen érdemes megnézni "black jumbo eye pencil" címszóval, ott tuti van, már ha nem idegenkedsz a netes rendeléstől.

2013. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én a legjobban egy Essence szemcerkának örülnék, szeretem azt a márkát :))
2013. aug. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!