Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Garnier...

Mi a véleményetek a Garnier olajmentes BB kréméről?

Figyelt kérdés
Szeretném leváltani a mostani mert avval nem vagyok megelégedve.Nekem a Garnier árban megfelelne és olvastam már róla jót is rosszat is szerintetek megvegyem?

2013. aug. 28. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabbak közé sorolható, legalábbis tapasztalataim szerint. Mivel olajmentes, de a fejem 1-2 óra után már csillog tőle, emellett abszolút nincs fedése, és pattanásokat okoz. Ennél még az Essence színezett hidratálója is jobb, és még olcsóbb is. Vagy bármelyik koreai BB. Azok jobban megérik. Rendelj inkább olyat.
2013. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött,a csúnya bőrömet szépen fedi,nincsenek pattanások utána.
2013. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd még meggondolom:)
2013. aug. 29. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ma próbálgattam a BB krémes tesztereket a dm-ben és messze a Garnier volt a legjobb ezért meg is vettem :) De persze a hosszabb távú használatáról véleményt még nem tudok írni.
2013. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!