Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csók rúzzsal, szájfénnyel...

Csók rúzzsal, szájfénnyel vagy anélkül? Első csóknál?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a rúzst és társait ezért nem is használok. (Sminkelni sem nagyon sminkelek.) Szerintetek szokjak rá? Mondták már hogy szépek az ajkaim, ki kellene emelni, de olyan fura, másrészt feltűnőnek érzem. Fiúk, ti jobban megnéztek egy lányt szájfénnyel, vagy jobban szeretnétek megcsókolni? Vagy ez ettől független? Sokan mondják hogy milyen szexi a rúzs. De azt is hallottam már hogy a csók jobb kencék nélkül. Tudom hogy vannak csókálló rúzsok is, de félek hogy elkenődik, vagy hülye állaga és íze lesz a számnak. :) Így meg félek hogy túl natúr. Szerintetek melyik a jobb? Vagy ilyen ajakbalzsamokról, ajakírekről mi a vélemény?

Jobban felkelteném a fiúk érdeklődését sminkkel, szájfénnyel? És első csók? Van valami "női szabály" erre?

16/L



2013. aug. 28. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem hogy gondolhatod hogy jó egy lányt megcsókolni mikor nem is az ajkait lehet érezni hanem a csúszós festéket rajt...

biztos örül neki a srác ha utána a szájáról törölgetheti a szájfényt..

elég gáz lenne a szitu a srácnak mert csók után érzi h tiszta maszat a képe, csók után meg nemigen illik kézzel letörölni a szájat mert olyan érzést kelt mintha undorosna a másiktól, szegény srácnak meg úgy kell hagynia akkor, az meg téged is zavarna ha egy kirúzsozott palival randiznál


szerintem



18/L

2013. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazad van, ez egy kicsit furán hangzik :)
2013. aug. 28. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége ki nem állhatja csókolózás közben a kencéket a szájon, különösen a szájfényeket, mert azok istentelen mód ragadnak... és azt sem bírják, ha tele van csillámmal. A csókálló cuccok meg úgy kiszárítják az ajkad, hogy az vmi borzalom.

Ha nagyon szeretnél vmit feltenni, akkor egy nem túl erős illatú-ízű színezett szájfényt, áttetszőbb rúzst vagy natúr színű rúzst tegyél fel. Ezek megengedőbbek, ha elkenődnek, és nem annyira borzalmasak csóknál.

2013. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. voltam, bocsi, színezett ajakápolóra gondoltam, nem szájfényre.
2013. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nem feltétlen szeretnék felkenni valamit, csak azt hittem hogy az az elfogadottabb vagy kedveltebb. De örülök ha inkább a "natúr" mellett pártoltok :)
2013. aug. 28. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, sztem meg nem minden fiú ilyen finnyás..., nekem semmi bajom ha a lánynak jól áll a rúzs v szájfény a legkevésbé se zavar, sőt lehet h emiatt vonzóbbnak találom...

az meg h letörlöd a pasid szájáról a rúzst ha átkenődik rá az alap :D

(de hallottam már olyanról h vki nem akar puszit adni a csajának mert átkenődik rá az alapozó.. na igen... a 12 éves korosztály már csak ilyen... :D)

19/F

2013. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. :D Szerintem minden napra sok azért egy feltűnő rúzs. De a megfelelő alkalomra használva még egyetlen pasi sem mondta, hogy fujj, mi ez, inkább azt, hogy dögös. :) Na meg sok pasi hangoztatja, hogy ne legyen semmi a lány száján, mert az fujj, viszont ha nem használtam ajakápolót vagy egy halvány kis szájfényt, akkor jött a "furán nézel ki, beteg vagy?" kérdés. :'D

Persze ha tudod, hogy heves csókcsata lesz a program, inkább ne kenj fel semmi feltűnőt, elég egy ajakápoló bőven, bár egy vörös rúzsos este is mókás tud lenni, úgyse lát titeket senki (bár ehhez lehet még túl fiatal vagy :D). Ami biztos, hogy a nagyon ragacsos, kenődős és főleg a csillámos dolgokat hanyagold egy randin.

De ha amúgy nem sminkelsz és a szádra kenni is utálsz dolgokat, akkor ne erőltesd (kivéve ha a pasi kéri, 1-1 alkalommal azért a kedvére lehet tenni :D). Semmiben nincs kényszer, viszont néha kiléphetsz a komfortzónádból.

2013. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örültem az ellenvéleménynek is, köszi, hasznos volt! :)

2013. aug. 29. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!