Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúknak milyen szinű szájfény...

Fiúknak milyen szinű szájfény a trendi?

Figyelt kérdés
a bátyám szeretné kiprobálni
2008. júl. 2. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
???a bàttyàd elég extrém egyéniség lehet.ha nem akar ugy feltünni,akkor szintelen szàjfény,vagypedig egy egyszerü halvàny piros ajakbalzsam.nem tudom,miért akarja kiprobàlni,van vele valami célja vagy egyszerüen csak kiprobàlàsi cél?
2008. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Jézus már megint egy ilyen kérdés... egy fiúnak egyátalán nem trendi a szájfény, sőt röhejes, és megkérdőjelezi a nemi hovatartozást. Ha egy nő véleményére vagy kiváncsi, és messze elkerülném őt. Hagyjátok meg ezt a csajoknak.
2008. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csak ki akarja próbálni, de nem tudom, odaadjam-e neki a piros szájfényemet? :Đ:
2008. júl. 2. 14:39
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mi illik hozzá, nekem jól áll a piros, de van akinek nem.
2008. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Kínában láttam kék szájféjt fiúknak :D elég brutálisan néz ki :D amúgy szerintem nem trendi a fiúknál, ha mindenáron ki akarod próbálni akkor színtelent
2008. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
SEMMILYEN!!
2008. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak ki akarja próbálni nyugodtan add neki oda szájfényeet...
2008. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 tade ***** válasza:
57%
ja, ja minden igy kezdodik..."csak ki akarom probalni"....utanna meg....
2008. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
65%
Szerintem semilyen nem illik!!! Az lányoknak való. Én, mint nő, messze kerülném az olyan pasit, akin szájfény van.
2008. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
48%
Szerintemtem a pasiknak ciki a szájfény, mert azt lányoknak találták ki.Pont azért, hogy a lányok jobban bejöjjenek a fiúknak!!!!!!!!! :-)
2008. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!