Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nyelv piercinget tényleg a...

A nyelv piercinget tényleg a sarkiaknak találták ki?

Figyelt kérdés
szeretnék nyelv piercinget anyumtól megkaptam hogy olyanjuk a szopós k*rváknak találták ki!! Sztetek jól néz ki???
2008. júl. 2. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt,mégsem vagyok szopos kurva,söt hogy elmondjam,alig akad valaki aki ezzel a nyelvpiercinggel olyan kellemesen jot tudna szopni.anyukàd kifejezhette volna magàt szebben,egyszerüen mondja hogy ocsmàny,vagy hasonlo,de ezt nem a szopos kurvàknak talàltàk ki!¨¨¨¨

nekem volt,de nagy fàjdalommal jàr az àtszuratàs,és 2 hétig keményen koplalhatsz.ha igazàn akarod,akkor megkell szenvedni érte

màr én kivettem,és nem is rakatnék többet a nyelvembe

szerintem ez màr nem divat

de te tudod.

2008. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi nekem nagyon teccik divat vagy nem diva nekem nopn bejön anyám meg belemegy csak nehezen..:D sztem sem csak a kuváknak van köszi a választ puszika
2008. júl. 2. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nahát ezt még nem is hallottam, hogy a szopós kurváknak találták ki. Ez LOL. Nekem még senki nem mondta h szopós kurva vagyok ( pár a párom szerint nagyságrendekkel jobb így az orális szex) Amúgy a szúrás nem fáj, hanem utána köv. hét elég kellemetlen a fenti okok miatt, amit az 1. hsz. is leírt.
2008. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, és divatból még véletlenül se csináltass!!!! Csak ha tényleg tetszik neked is:)
2008. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Aranyos anyukád lehet:D A nyelvpiercing ugyan nekem sem annyira tetszik, de csak mert nem is igazán látszik, ajakpiercing sokkal jobb, és nem is olyan kellemetlen, meg a kaja sem ragad bele:)
2008. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
51%
én még nem hallotam h a sarkiaknak van oan..még pénzük sincs normális házra nem h piercinget csináltassanak.. :D lehet h van nekik...bárkinek lehet...én most szemöldökbe szeretnék...am télleg divatból ne csinálj mer meg fogod bánni...bnőm playboyos tetkót csináltatott a hasa alá...és gondolhatod h mien ciki lecc ha kimegy majd a divatból...XD
2008. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

én vagyok az elsö hozzàszolo!

ugy értem,lehet hogy nàlam màr nem divat,mert hàziasszonyka lettem,de ha tini lennék,lehet maradt volna a nyelvembe.

ha te nem csak a divat miatt akarod,hàt menj csinàltasd,a mami meg majd lesi az eredményt!!!!!

sok kitartàst!pusssz

2008. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak addig lesz nagy szám anyukádnál is míg nincs a nyelvedbe.Mikor már ott lesz akkor nem is fog törődni vele.Nekem is van és olyan természetes mint egy nyaklánc.Ha tetszik csináltass, ha már nem fog tetszeni kiveszed.Nekem az orromban is volt és azt kivettem mert van egy kislányom és nemtudom hogy illik e egy anyának piercing.De a nyelvembe ott van, az nem látszik.
2008. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van és imádom. Hülyeség ez a szopós kurvás dolog. Nagyon sok csajnak van, akik kissé messze esnek attól, hogy kurvák legyenek.
2008. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszika a nagyon sok hasznos választ!!! És anyum rávettem !! de csak akkor lehet ha nem meek velük wellnws hétvégére ..és nem baj nem akarom a sok tatát bámulbi mikor ott döglenek a vízbe szóval eljácottam hogy óó nem mehetek:D és megkapom jipii szülinapomra és ha fáj az nem izgat a szépségért meg kell szenvedni!

MÉGEGYSZER NAGYON KÖSZIKE PUSZIKA!!!

2008. júl. 4. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!