Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek melyik szemöldökfesték...

Kinek melyik szemöldökfesték bizonyult a legtartósabbnak?

Figyelt kérdés
Nekem a Refecto cil ami eddig a legjobb volt,de ez is csak egy hétig bírja. (A többi amit próbáltam 3nap után már lekopott,szóval már ez is haladás,de remélem van jobb is.)
2009. nov. 3. 07:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem az 1-es mélyfekete van. A bőrről lehet,hogy nekem is lekopik 3 nap alatt,de a szőrszálakon meg kell maradni egy hétig a színnek. Vagy neked onnan is hamar kifakul?
2009. nov. 11. 14:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam az a gond, hogy nagyon ritka, ráadásul szőke a szemöldököm. A szőrön valamennyire megmarad, de a kékesfekete hajamhoz valahogy elég érdekesen mutat megfakultan.
2009. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval így Neked a szőrről is fakul? Nekem is világos a szemöldököm ha lekopik a festék nem is látszik. De szerintem ha kevés is a szemöldököd akkor sem lehet olyan gáz,ha csak a szőrőn látszik a festés. Vagy az? Nem küldesz nekem képet a szemöldöködről? Mármint olyat amin jól látszik.
2009. nov. 11. 14:21
 14/15 anonim ***** válasza:
De, ha hazamegyek, készítek képet, és küldeni fogok. Nem biztos, hogy ma, de megpróbálom minél előbb. Festettre, vagy festetlenre gondolsz?
2009. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát írtad,hogy a kékesfekete hajadhoz érdekesen mutat fakultan. Szóval erre vagyok kíváncsi,hogy tényleg olyan ritka e,hogy az csak frissen festve nézzen ki jól.
2009. nov. 11. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!