Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szúrástól számított kb...

A szúrástól számított kb mennyi idő után lehet teljes életet élni egy nyelvpiercinggel?

Figyelt kérdés
Konkrétan érdekelne, hogy mikor fogok tudni rendesen enni,beszélni,csókolózni ill. orális szex mikortól jöhet szóba? (lány vagyok, tehát inkább csajos válaszokat kérnék...)

2013. szept. 9. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
mielőtt megnyitottam volna a kérdést, már tudtam hogy szóba hozod a szopást, ki gondolta volna :D
2013. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz b*zdmeg,pont ilyenre nincs szükségem!!!!! ;)
2013. szept. 9. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem egy napig volt bedagadva,akkor zavart a beszédben is. Aztán szimplán fájt kb egy hétig és zavart az evésben/beszédben továbbra is. (gy-ty betűs szavak főleg). Egy hét után kb elmúltak ezek a dolgok. És a többiben sem zavart már ;) Ma már 5 éves és mintha nem is lenne,illetve hozzám nőtt.


25/l

2013. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, úgy tűnik nekem nem lesz ilyen egyszerű,már 2 napos a pc,de még mindig be van dagadva,beszélni rendesen, enni egyáltalán nem tudok... :( de sztem napról napra jobb lesz!! :) kezelted vmi extra módon?
2013. szept. 10. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy csak most írok, remélem azóta jobban vagy. Így utólag írnám,hogy fertőtlenítős cukrot ajánlottak, (Tantum verde). Kicsit érzéstelenít is. Ha még aktuális a dolog,ajánlom figyelmedbe. :)
2013. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia ismét!!!már abszolút nincs gáz,egyáltalán nem fáj,sőt semmiben nem zavar már az ékszer... :) imádom!!!! :)
2013. szept. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!