Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakhoz mennyi a legolcsóbb...

Géllakhoz mennyi a legolcsóbb lámpa?

Figyelt kérdés
Nagoyn érdekel a géllak, de őszintén szólva több mint 2000 forint eg ylakkozásért szerintem sok, főlegg hogy eg yegész üveg körömlakkot kapok érte, de be lehet valahol szerezni olcsón lámpát? esetleg valami alternatív megoldás? kvarclámpa? pénzvizsgáló? szoli?
2013. szept. 19. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
én már láttam interneten 4000 ft-ért is lámpát. De ez ilyen utazáshoz való lámpa. szerintem az is megfelel arra a célra hogy otthon magadnak megcsináld.A crytalnails oldalán láttam amúgy ha érdekel.
2013. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi...a 4000 már egész jól hangzik, nem nagyon izgalmas hogy utazáshoz való, mondjuk nem értem minek árulnak külön olyat o.O
2013. szept. 19. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, h óccsóé' veszel lámpát, még nem fogsz tudni gél lakkozni...tudod egyáltalán, hogy milyen anyagok-eszközök kellenek?
2013. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom várj még egy kicsit. Az Essence is oktoberben piacra fog dobni egy otthoni géllak készletet (lámpával, állitolag min 8 napig birja a lakkozás), és nem olyan bonyolult mint az igazi géllakk.
2013. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm...ez remekül hangzik :D Nincs szükségem többhetes tartósságra, de a sima körömlakk van hogy már másnap az amortizálódás jeleit mutatja....az elég idegesítő
2013. szept. 20. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
4. voltam. Sajnos nekem is ez a gondom, hogy a házimunka és hasonlók miatt van hogy másnapra lepattog a lakk kis része, pedig mindenféle lakkom van a lovely, Essence-től kezdve, a Bourjois és OPI lakkokig. Szóval nem a minőséggel lenne gond, csak a munka miatt én is tartósabbat keresek - ugyhogy én is az essence géllakját várom.
2013. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!