Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy valakin...

Létezik olyan, hogy valakin alig érezni a parfümöt, míg egy másik személy az illatában pompázik?

Figyelt kérdés

..mert én azt hiszem, rajtam nem érezni igazán.

Eddig mindig Eau de Toilette parfümöt használtam, a barátnőm is. Rajta mindig érezni lehet erősen az illatot, sokan meg is dicsérik neki. Nekem soha nem dicsérik meg, nyilván mert nem érezni, max. akkor, ha valaki nagyon közel hajol.

Most vettem magamnak egy igazi parfümöt (eau de parfüm), de még ezt se igazán érzem magamon. De a barátnőm ma is pompázott a szokásos illatával.

Rajtam miért nem lehet érezni erősebben a parfümöket? Létezik ilyen, hogy valakinek a bőre jobban kiadja az illatot, valaki pedig kevésbé?


2013. szept. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, a parfüm nem minden bőrön hat egyformán.

De visszataszító, ha valakin érződik a parfüm. Akkor jó, ha nagyon diszkrét, és csak sejteni lehet, hogy az illető használ parfümöt.

Ezért szoktak a fül mögé ( ott a leghatásosabb) csak egy cseppet tenni.

2013. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te saját magadon soha nem is fogod érezni mert az orrod hozzászokik! Ezért szokta sok ember úgy agyonfújni magát hogy a többiek majd megfulladnak tőle, mert azt hiszik nem érezni, pedig csak az ő orruk szokott hozzá.
2013. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Azért írtam, hogy neki mindig megdicsérik, sokszor kérdezik, hogy kinek az illatát érzik, ami persze az övé.
2013. szept. 22. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Van akinek fogékonyabb rá a bőre, van akinek kevésbé.
2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!