Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan válasszunk korrektort?

Hogyan válasszunk korrektort?

Figyelt kérdés
Minden tippet várok: bevált márkák, lelőhelyek, árak stb. Valamint: hogyan találhatom meg a megfelelő színű korrektort?
2008. júl. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Go praktiker
2008. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A márka igazából mindegy, ha nem valami 100 forintos ócskaságot akarsz megvenni. Nekem Oriflame korrektorom van, nagyon meg vagyok vele elégedve. A színt úgy kell megválasztani, hogy hová akarod felvinni, és milyen problémát akarsz vele elkendőzni.

Sötét karikákra inkább a folyékony korrektor a jó, ami legyen egy árnyalattal világosabb a bőrszínednél. Pattanásokra lehet kapni zöld (!) színű korrektort (nekem van ilyen is, az még le is szárítja őket). Miután felvitted a zöld korrektort vékonyan, alapozd le egyenletesen az arcod a bőrszíneddel megyegyező színű alapozóval! Tuti siker! :)

2008. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
utolsó hozzászólótól kérdezném, hogy hol lehet kapni ezt a zöld korrektort, milyen márka, és milyen árban van?? köszi szépen
2008. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: Írtam fenn, nekem Oriflame-es van, kb. 1000 forint, a teafás családot kell keresni. Nekem nagyon bevált, és praktikus is, mert zöld és bőrszínű egyben van. De ha bemész bármelyik drogériába, -dm, Rossmann- ott is vehetsz, láttam ott is (igaz, kicsit drágábban). :)
2008. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy aprócska tipp: A szín kiválasztásánál a tesztert ne a kezedre, kézfejedre kend, hanem az arcodra mert a két bőrfelület nem egyszínű!
2008. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!