Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a sarok...

Mi a véleményetek a sarok nélküli magassarkúkról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszenek, szerdán fogok venni ilyet.:)(sima fekete) Nektek mi a véleményetek az ilyen cipőkről?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 5. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rondák, és nem hiszem, hogy lehetne benne járni.
2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ízléstelen és nagyon csúnya.

Olyan plázap*csákon szoktam ilyet látni,akik már nem tudják,h hogy keltsék fel az érdeklődést,és ezzel akarnak "virítani" és azt hiszik h jól néznek ki,de igazából szinte senkinek sem tetszik,mert amint írtam,ízléstelen.

2013. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkoztam, hogy hogyan lehet ezekben járni. Én személy szerint nem venném fel... Kinek mi tetszik :) ha neked tetszik és hordani akarod akkor senki nem mondhatja, hogy ne hordd.
2013. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jól néz,szép nagyon :) de nem kellene!nem tudnam hova fel venni. Egyébként állni is alig tudok benne nem h menni xd
2013. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Épp ma Humanic-ban próbáltam ilyet, és lehet benne járni. :) Nagyon megtetszett. Én még eddig csak 1 emberen láttam ilyen cipőt.
2013. okt. 5. 19:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem se különösen jön be, de felpróbáltam (én is a Humanicban) és esküszöm kényelmes... :D Egyik osztálytársamnak van, neki illik a stílusához. Persze nem mindennapi használatra, és nem olyankorra, amikor sokat kell majd állnod-menned, de ha tetszik, akkor :) Persze sok embernek nem jön be, nekem csak furcsa volt eleinte.
2013. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ortopéd, gusztustalan, nem mutat jól... olyan "hű, én de meg akarom mutatni, hogy mennyire vagány és extrém vagyok", de közben röhejes.
2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem förtelmes..
2013. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Undorító ne haragudj, ha ilyen cipőt látnák valakin először elfogna az undor majd körberöhögném a fejem, hogy valaki hogy képes ilyen módon felhívni magára a figyelmet... ha másképp nemmegy akkor ne menjen sehogy...
2013. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez valami hihetetlen rondaaaa!!!!
2013. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!