Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a Michael Kors...

Szerintetek ez a Michael Kors óra eredeti? :-)

Figyelt kérdés
[link] Mindeképpen csak eredetit vennék, és több mint 10.000 spórolnék vele..Nekem nagyon annak tűnik csak az a fura hogy nincs doboza,se papírja..
2013. okt. 21. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eredeti-e, de ha én vennék, akkor vagy megvenném ami tényleg eredeti drágábban (amúgy szerintem hacsak nem vagy gazdag nem éri meg, mert 1-2 év múlva kimegy a divatból, és a kutya nem fog ilyet hordani), vagy a vaterán kapsz koppintásokat 3000-ért.
2013. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kockáztatnám be. Magyar oldalakon elég gyakran találkozni olyan replika cucokkal, amit eredeti közeli áron, eredetinek beállítva adnak el (aka csalás...).

Még ha lenne indoklás, hogy kapta, de nem tetszik neki, ezért megválna tőle, és a többi hirdetése nem hasonló óra lenne, akkor azt mondanám, talán.

Amúgy pedig ha az a tízezer számít valóban, akkor inkább ne vegyél ennyiért órát, ha javasolhatom. Ha nem gond a pénz, akkor inkább vedd meg mindig tiszta helyről, papírokkal, mert ha pl kiderül, hogy eredeti, de lopott, akkor még te is megütheted a bokádat és máris nem olyan jó üzlet, amit kötöttél. :D

2013. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban eredeti,meg kellene lennie a papírjának,amivel bizonyítani tudja!Ennyi pénzért nem vennék neten ilyen órát!
2013. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az eladó tele van órákkal.... kétséges....
2013. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az eredeti 250 dollár. Ennyi árkülönbségért én sem az apródról venném.

Rendelj a honlapról vagy, ha budapesti vagy, akkor az Árkádban van egy órabolt, ahol kapható.


[link]

2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
45 000 egz óráért? Hülye vagy ember?
2013. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csapj hozzá még egy 15-20at (nem tudom mennyibe kerül ez a modell pontosan) és vedd meg boltban, papírokkal. Semmiképp ne rendeld meg ennyiért, nem lehet tudni.
2013. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!