Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Külföldről rendeltem uv...

Külföldről rendeltem uv zselét ajánlott csomagként küldték, már több mint 1 hónapja nem érkezett meg, a magyar postától kérhetek ezért kártérítést?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért a magyar postától? Be tudod bizonyítani, hogy a magyar posta tűntette el? Ha nem, nem tudsz mit tenni. AMúgy is, elég gyakori, ha nem érkezik meg egy hónapon belül. Pl most nekem van egy olyan holmim, hogy második hónapja várom és még mindig jöhet. Ha ajánlott, biztosan megérkezik. Csak légy türelemmel.
2013. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Kártérítést a feladó postáján lehet igényelni a feladónak, mivel amíg egy küldemény nem került kézbesítésre a feladó tulajdonát képezni, ergó neked semmi közöd hozzá. Szóval nem kérhetsz.
2013. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írj annak emailt akitől rendelted...ha olyan oldalról rendelted mint pl az ebay, fogsz kapni kártérítést !
2013. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!