Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szegeden hol tudok Lady Ann...

Szegeden hol tudok Lady Ann szemceruzát vásárolni? A Galex Kft. Forgalmazza és azt olvastam, hogy kisebb drogériákban és fodrászkellékes üzletekben kapható, de mivel új vagyok Szegeden, nem sok ilyet ismerek.

Figyelt kérdés
Jártam a Mars téren található fodrász kellékesnél és a szintén itt található 100 forintos boltokban, de ott nem találtam..

#Szeged #Lady Ann szemceruza
2013. okt. 27. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Kincses szigetben, feketesas utca-kígyó utca (?) körül van, de biztos találsz pontos címet neten.

Nem biztos, hogy találsz pont ilyet, de van elég sok más dolog is, hátha találsz megfelelőt.

2013. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!