Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek,...

Milyen alapozót vegyek, Maybellinet vagy Max factort? (esetleg valami más márka, ami bevált nálatok. )

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
bőrszínű vízfesték:D
2009. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most Oriflame alapozót használok, ha lenne rá pénzem ezek közül lehet MaxFactort vennék, de kb 2x annyiba kerül mit a Maybelline. Ami szintén jó márka, sok cuccom Maybelline-es.

Nagyon olcsót ne vegyél mert az árt a bőrödnek.

2009. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Maybelline-t használok, habállagút, és nagyon jó. Úgy 3000 Ft körül van, de sokáig elég.
2009. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó a Maybelline Affinitone, szépen fed, de én most Astor Mattitude-öt használok, drágább mint a Maybelline, de én imádom! Árat sajnos nem tudok mondani, 2000 Ft-on felül van vmivel
2009. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
L'Oréal nagyon jó. Igaz nagyon drága, de megéri. Nekem szó szerint puha lett tőle a bőröm:) Egy próbát megér. Kb 4000 Ft. Akciósan 3000-3500
2010. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár hete vettem Manhattan perfect covert, akciósan 1600 volt, nekem most ez tetszik a legjobban.


[link]

2010. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg alapozot hasznaltam. Most is van par hasznalatba. Kedv fuggo melyiket hasznalom. Igazabol van olcsobb, dragabb. Leirom a tapasztalataimat.:)


Essence:

Matt&Clean vagy Clear..nem ia tudom. Hat elleinte nem szerettem, de rajittem, hogy igy meg sose talaltam el a borszinem, mint ennel igy kezdtem engkedvelni. Nekem alapba tudni kell rolam hogy nincs nagy problema a borommel igy nem is szukseges a nagyon tokelees fedes. Tehat nekem ez a termek bejott, szivesen hasznalom es kb 1000 forintomba kerult.

A masik a Stay all day. Illata az eddigi legjobb, azok kozul az alapozok kozul, amit hasznaltam. Szine bar a 20asat vettem, ami szem a 10esnel vilagosabb de meg igy is sotetnek tunik, talan nyaron jo lesz...keverni szoktam vilagosabb alapizoval es ugy teljesen jo. :) szinten 1000 ft korul.:)

AVON: Uveges nem tudom a pontos nevet...ennek is nagyon jo a szine es nekem nagyon bejott. Jol fed, termeszetes. Abszolut ujra vasarolnam. Arba talan 1500-2000 ft. Passz.

Astor Mattitude (nem a HD-s..meg az elotte levo) Piszok rossz szknt valasztottam...nem is tudom hogy vasaroltam...nagyon sotet...bar lehet mert regi es bar felrazom, de akkor is iszonyat..pedig ebbol mar egy tubust elhaszbaltam anno...lehet az idovel besotetedik?? Regen tuti bwjott ha elhasznaltam, de igy a szine miatt sajna nem jo...ha jo szine lenen minden hizonnyla szeretnem is.:)

Maybelline: Satin Liquid van nekem.. Imadom...kicsit fenyes az arc tolem de nem zavar..jol fed..szep a szine...jol igazodik...es nagyon konnyu felvinni...kb ez a kedvencem. 3000 koruli...en 800er vettem nyar elejen a legvilagosabb arnyalatot. Kar hogy nem vettem meg egyet...igy felek hasznalni, mert azert 3000 ft az 3000.:) Ezt ha nem matt hatast akarsz es nem zsiros a borod nagyon ajanlom!!!!!??

Max Factor:

Miracle Touch...hmmm..hmmmm...az illata idegesito, zavaro...budos egy szoval. Szine jo vilagos...ez is jo a borom szinehez. Nem tudom ebbol mennyit kene hasznalni hogy lefedje egy olyannak az arcat akinek problemasabb..mivep enyem turheto igy nem kell sok...es a szine nagyon hasonlit eynemhez..tehat nem venkixeszre ha csak pl allamra vagy orromra raknek.:)

Xperience...illata nagyon jo ennek is.. Ezt is imadtam..kedvenc volt sokaig...de aztan nemtusom..sotet lett..vagy talatam jobbat es azota tartom sotetnek. Bar nyarra tokeletes lesz. :)

Osszesegeben en a Maybelline Satin Liquidet ajanlanam. Vagy ha okcsobb is jo...akkor Essence...szerintem azok is teljesen jok. Amit nem ajanlanrk az a hab alalgu..pl nekem igaz dm-es volt..de szornyu...en nem szeretem. Lehet mas markabol jobb...de en a folyekonyra eskuszom.

Majd ird meg miylet vettel vegul.:)

2012. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most latom 2009es a post....akkor valszeg ez most felesleges iromany volt.:) azota lehet elahsznaltal 2 alapozot is, ha nem harmat. Esetleg mas nem..majd masoknak talan hasznos lesz.:)
2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!