Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemhéjtus miért lesz pár...

A szemhéjtus miért lesz pár óra múlva ronda és darabos?

Figyelt kérdés

Nem értem, mert amikor elkészítem a sminket és felteszem a szemhéjtust (jó minőségűről van szó), néhány óra múlva a munkahelyemen azt tapasztalom, hogy pokoli ronda, darabos (mint amikor a tej megtúrósodik kb.), szemceruzával kell kiigazítgatni, hogy valahogy kinézzen.


Tippek, ötletek?



2013. nov. 15. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg MÉGSEM jó minöségü!!!!
2013. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- zsíros a szemhéjad

- nincs alapozva

- megromlott a tus


mi az a jó minőségű? milyet használsz?

2013. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az, amit a kettes ír, plusz: a tusvonalat is lehet fixálni!


Ha zsíros a szemhéjad, ha elmászkál a vonal, akkor érdemes a tusvonal megrajzolása után átmenni a vonalon még egy kis azonos színű szemhéjpúderrel.

2013. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elmászott,aztán vettem szemhéjalapozót (nem kell drágára gondolni,én pl essence-t használok),és egyből sokkal tartósabb lett.Ja és sminkelés előtt megmosom az arcomat,mert elég zsíros a bőröm,így jobban tapad az alapozó és a tus.
2013. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valószínűeg tényleg nem jó minőségű. essence? nekem az nem vált be.
2013. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Használtam az amwaytől beautycycle tust, Bourjois tust, most épp a L’Oréal Superliner Silkissime szemhéjtus van próba alatt, de az is darabos lesz. Egyáltalán nem zsíros a bőröm. Arctisztítás után jön a szemkörnyékápoló+nappali krém. Erre jön egy folyékony alapozó, a szemhéjamra pedig korrektort teszek, arra jön a szemhéjpúder és utána a tus.
2013. nov. 18. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:

" Erre jön egy folyékony alapozó, a szemhéjamra pedig korrektort teszek, arra jön a szemhéjpúder és utána a tus."


Az alapozóra kellene a tust tenni, a korrektor, de föként a szemhéjpuder nem lehet alatta!!!

2013. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor a szemhéjpúder a ludas a csomósodásért... :) köszi

amúgy egy max factoros sminkoktatáson láttam, hogy a folyékony alapozó felkenése után a szemhéjra korrektort tesznek, mert így lesz tartós a szemhéjpúder és áll össze. A sminkmester ott a szemhéjfesték után keretezte körbe a szemet tussal és ceruzával.

2013. nov. 19. 09:48
 9/10 A kérdező kommentje:
javítok: így lesz tartós a szemhéjpúder és NEM áll össze.
2013. nov. 19. 09:49
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7-es SZEMHÉJalapozóról beszélt, amikor alapozót említett. Nem az arcra valóról.

Persze használhatsz korrektort is alapnak, de léteznek erreszolgáló speciális termékek is.

A legolcsóbb, ami még elég jó is:

[link]

2013. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!